Zmieszaj szefa z błotem - czyli ekstremalna integracja

Adrenalina, pot i wysiłek fizyczny - tak coraz częściej wyglądają imprezy integracyjne w firmach. Idąc tropem zachodnich korporacji, polscy pracodawcy inwestują w ekstremalne, sportowe aktywności, które skutecznie budują w zespole ducha zdrowej rywalizacji oraz pomagają przełamać bariery. Survivalowe imprezy biegowe powoli wypierają więc tradycyjne formy integracji pracowników, oparte na wypoczynku i relaksie.
Pracownicy chcą wystartować, zobaczyć swojego szefa w błocie, chcą się zintegrować i w zupełnie innych warunkach spotkać się ze współpracownikami. Dużo emocji już powoduje samo zapisanie się do biegu i często to motywuje pracowników

– mówi Dawid Lewandowski, organizator biegu Survival Race.

Na trasie drużyny muszą zmierzyć się z przeszkodami. Są to przeszkody, które są zrobione czysto dla przyjemności np. zjeżdżalnie wodne. Pojawiają się zasieki lub specjalne ścieżki tak jak w wojsku, efekty audiowizualne, które mają zaskoczyć i wiele więcej. Zaletą tego typu imprez biegowych, szczególnie cenioną przez pracodawców, jest możliwość przełamania lodów na linii kadra zarządzająca - pracownicy niższego szczebla.

Ekstremalne przeżycia spajają pracowników, jak również kształtują u nich postawy przydatne w środowisku biznesowym. Nie dziwi więc fakt, że w biegach survivalowych bierze udział coraz więcej firmowych drużyn.

Szukasz pomysłu na nietuzinkową integrację firmową? Twój zespół potrzebuje porządnej dawki adrenaliny i zdrowej rywalizacji? Zgłoś swoją firmę do udziału w Survival Race! Wspólne wyzwanie i motywacja na trasie biegu scementuje Wasz team i pozwoli zbudować prawdziwą drużynę. To także niepowtarzalna okazja, by… zmieszać szefa z błotem!

Survival Race już po raz siódmy podbije stolice Dolnego Śląska i Wielkopolski. Miejski bieg z przeszkodami powróci do Wrocławia 12-13 września, a do Poznania 26-27 września. Kolejna edycja dwudniowego festiwalu sportowego przyniesie sporo nowości na trasach i w survivalowym miasteczku, jeszcze więcej atrakcji, adrenaliny i ekstremalnych emocji!

Survival Race to nie tylko emocjonująca przygoda, podczas której uczestnicy będą przekraczać własne granice, przezwyciężać swoje słabości i wzmacniać siłę charakteru. Przez dwa dni we Wrocławiu i Poznaniu znajdzie się mnóstwo atrakcji, stref relaksu czy foodtrucków także dla kibiców i wszystkich osób, które będą chciały spędzić aktywny weekend na świeżym powietrzu.

Survival Race startuje 12-13 września 2020 przy wrocławskim Morskim Oku oraz 26-27 września 2020 na terenach poznańskiej Malty. Zapisy trwają na www.survivalrace.pl

WROCŁAW | 12-13 września 2020 | bit.ly/SR-WRO-2020 , bit.ly/SRKIDS-WRO-2020

POZNAŃ | 26-27 września 2020 | bit.ly/SR-POZ-2020 , bit.ly/SRKIDS-POZ-2020

www.fb.com/survivalrace

www.instagram.com/survivalracepl

Więcej o: