Zostań testerem kryminałów

Zostań testerem kryminałów

Zostań testerem kryminałów (fot. Wydawnictwo W.A.B.)

W zalewie kompletnie nieinteresujących akcji marketingowych pojawiło się coś ciekawego. Mowa o propozycji wydawnictwa W.A.B., które oferuje "pracę marzeń" - ma ona polegać na. czytaniu kryminałów!

Patent reklamy na „pracę marzeń” sprawdza się chyba za każdym razem. Co jakiś czas internet obiega informacja o egzotycznym kurorcie, który poszukuje testera swoich usług lub o castingu na blogera, który będzie miał za zadanie zachwalać zalety danego regionu turystycznego. Na podobny zabieg zdecydowało się wydawnictwo W.A.B., które zamieściło ogłoszenie o poszukiwanym „testerze kryminałów”.

Na czym dokładnie ma polegać owa praca?

Wydawnictwo szuka osób, które przede wszystkim wykazują się miłością do książek, a w szczególności do thrillerów i kryminałów. To jednak nie wystarczy – aby mieć szanse w rekrutacji, należy wysłać swoją recenzję powieści „Lissy” autorstwa Luki D’Andrea, która trafiła do sprzedaży na początku października. Osoba, która przejdzie pomyślnie przez sito rekrutacyjne, otrzyma nietypowe wynagrodzenie. Wydawnictwo zapewni jej tygodniowy pobyt w polskich górach (wraz z wyżywieniem), zestaw książek do „testowania” oraz – last but not least – honorarium w wysokości 2000 złotych netto. Ci, którzy wywęszyli okazję na darmowe wakacje, muszą być świadomi wymagań – wydawnictwo chce bowiem, aby tester kryminałów czytał jedną książkę dziennie, a następnie dzielił się swoimi rekomendacjami.

 

Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października. Ogłoszenie znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także
  • Mój pierwszy raz: pedikiur Mój pierwszy raz: pedikiur
  • El Clasico w kinach Helios El Clasico w kinie
  • Najdłuższy most na świecie łączy Zhuhai, Makau i Hong Kong Najdłuższy most świata oficjalnie otwarty
Skomentuj:
Zostań testerem kryminałów
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy