Willa rodziny Soprano wystawiona na sprzedaż

Dom ze słynnego serialu HBO, w którym mieszkał Tony Soprano z żoną i dziećmi, został właśnie wystawiony na sprzedaż.

Nawet jeśli ktoś nie obejrzał ani jednego odcinka „Rodziny Soprano”, to możliwe że kiedyś mignęła mu przypadkiem scena, w której dość słusznych rozmiarów facet w kapciach i szlafroku wychodzi na podjazd swojego domu, aby zgarnąć leżącą na nim gazetę. To był codzienny rytuał Tony’ego Soprano – jednego z najbardziej znanych gangsterów w historii telewizji. Dom, przed którym rozgrywała się ta scena, został właśnie wystawiony na sprzedaż. I chociaż jego właściciele oczekują sumy wyższej niż średnia w tej okolicy, to ich wymagania wydają się być uzasadnione.

 

Dom, który powstał w 1987 roku, od początku pozostaje w rękach Patti i Victora Recchiów, którzy po trzydziestu dwóch latach postanowili rozstać się z posiadłością. Ta składa się z czterech sypialni, czterech łazienek, damskiej toalety i dwóch garaży (każdy z nich mieści po dwa samochody). Dodatkowo na działce o powierzchni ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych znajduje się domek gościnny z jedną sypialnią. Sam dom zajmuje powierzchnię 520 metrów kwadratowych.

W domu Recchiów nakręcono pilot serialu. Późniejsze sceny, których akcja rozgrywała się wewnątrz były co prawda nagrywane w studio, w którym odtworzono oryginalny układ i wygląd mebli, ale na te „podwórkowe” ekipa zawsze wracała do posiadłości. Gdy w 2013 roku odgrywający rolę Tony’ego Soprano James Gandolfini niespodziewanie zmarł, pod domem zaczęli pojawiać się fani, którzy zostawiali na miejscu kwiaty i znicze.

Obecni właściciele oczekują oferty w wysokości co najmniej 3,4 milionów dolarów.

Więcej o: