Sand.ee - dzięki tej stronie znajdziesz idealną plażę

Wakacje co prawda powoli zmierzają ku końcowi, ale wielu z nas urlop ma jeszcze przed sobą. Tym, którzy od aktywnego wypoczynku wolą raczej się wylegiwać, w wybraniu odpowiedniego kierunku może pomóc Sandee - serwis, który jest sporą bazą danych na temat plaż na całym świecie.

Chociaż serwis jest stosunkowo nowy, to już zawiera sporo informacji, które mogą okazać się przydatne dla miłośników plażowania. Jak dotąd w bazie danych Sandee znalazło się ponad 50 tysięcy plaż z niemal 180 krajów świata – w tym rzecz jasna także te z Polski.

Informacje o plaży w Jastarnii w Sand.eeInformacje o plaży w Jastarnii w Sand.ee Sand.ee

Oprócz standardowych informacji, takich jak chociażby lokalizacja oraz powierzchnia plaży, Sandee oferuje także te bardziej szczegółowe. Z serwisu można dowiedzieć się między innymi, jakie aktywności czekają na turystów, czy parking w pobliżu jest darmowy, a także czy na plaży znajdują się udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Sandee zdradzi nam także, jakiej jakości jest woda, a także – co dla wielu może okazać się kluczową informacją – jak silny jest zasięg sieci komórkowej.

Najpierw był Kickstarter

Za stworzeniem Sandee stoi niejaki Randall Kaplan, który kilka lat temu zauważył niszę na rynku i postanowił ją wykorzystać. W tym celu założył zbiórkę na Kickstarterze dzięki której udało mu się zebrać ponad 35 tysięcy dolarów. Suma może nie jest imponująca, ale przynajmniej udało się uniknąć losu projektów opisywanych w artykule o największych wtopach w historii crowdfundingu.

Więcej o: