Japan Airlines rozdaje 50 tysięcy biletów lotniczych

W tej z pozoru niezwykle atrakcyjnej promocji tkwi jednak pewien haczyk.

Linie lotnicze Japan Airlines (największy, narodowy przewoźnik w Japonii) przygotowały interesującą promocję dla turystów. W lutym 2020 roku firma planuje rozdać 50 tysięcy darmowych biletów lotniczych na połączenia krajowe. Celem akcji ma być promocja mniej znanych, a co za tym idzie mniej uczęszczanych przez turystów miast i regionów w Japonii. Jest ona związana z Igrzyskami Olimpijskimi, które odbędą się w tym kraju w dniach 24 lipca - 9 sierpnia 2020.  

Darmowe bilety na loty po Japonii - dla kogo?  

Aby móc skorzystać z promocji i spróbować szczęścia w losowaniu, trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze, być zagranicznym turystą (to akurat najmniejszy problem). Po drugie, należeć do programu Japan Mileage Bank (problem większy, ale tylko pozornie - rejestracja w nim jest na szczęście darmowa). O darmowe bilety będzie można aplikować w grupach liczących do czterech osób. Należy również pamiętać, że loty będą realizowane tylko pomiędzy trzema japońskimi lotniskami: Tokio Haneda, Osaka Itami oraz Kansai International. Włodarze linii lotniczych mają nadzieję, że taka promocja zachęci przybywających na igrzyska zagranicznych kibiców nie tylko do odwiedzania aren sportowych, ale także zwiedzania samej Japonii. 

 

Z darmowych biletów będzie można korzystać pomiędzy 1 lipca a 30 września. Rejestracja chętnych ruszy pod koniec lutego. 

Więcej o: