Stworzono najmniejsze prezerwatywy na świecie. Jakie mają wymiary?

Ona też może zrobić mądre zakupy

Ona też może zrobić mądre zakupy (Djedzura, Istock)

Angielska firma TheyFit swoim najnowszym produktem podobno odpowiada na rynkowe zapotrzebowanie. Mamy jednak nieodparte wrażenie, że sprzedaż w tradycyjnych sklepach może być dość trudna.

Gdyby stu facetom zadać pytanie dotyczące długości penisa zapewne okazałoby się, że średnia odpowiedzi oscyluje gdzieś około 20 centymetrów. Fakty są jednak nieubłagane - w 2016 roku King’s College London przeprowadził badania na temat wielkości penisów. Wzięło w nich udział 15521 mężczyzn. Uśredniając wyniki okazało się, że długość przyrodzenia przeciętnego faceta wynosi 13,1 centymetrów.

Okazuje się, że średnia długość męskiego przyrodzenia niekoniecznie znajduje odzwierciedlenie w rozmiarach prezerwatyw. Ich średnia długość wynosi bowiem około 18 centymetrów, a średnica to ok. 3,3 centymetra. Nawet te, które są oznaczone jako mniejsze, niezbyt różnią się od standardowych. A używanie zbyt dużej prezerwatywy niesie ze sobą ryzyko jej uszkodzenia lub przypadkowego zsunięcia się, co może skutkować… różnymi następstwami.

Problem zauważyła brytyjska firma TheyFit i postanowiła wprowadzić na rynek produkt, na który ich zdaniem istnieje spore zapotrzebowanie. Producent chwali się, że stworzone przez niego prezerwatywy naprawdę są mniejsze od standardowych - ich długość wynosi bowiem od niecałych 8 centymetrów, a średnica to 2,6 centymetrów. Firma przygotowała odpowiednią tabelę, która pokazuje dokładne różnice pomiędzy ich produktem, a konkurencją.

Tabela rozmiarów prezerwatywTabela rozmiarów prezerwatyw fot. TheyFit

Trudno się dziwić, że brytyjska firma podjęła takie działania - wszak prezerwatywa to coś, co powinno pasować idealnie (jak, nie przymierzając, garnitur szyty na miarę). Tylko czy z takim marketingiem rzeczywiście uda się trafić do klientów?

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Szybki rozwój i ogromny potencjał przewozów, które wykonuje Uber tłumaczy jego obłędną wycenę (66 mld dol). Uber jest firmą, której szalone tempo ekspansji wciąż pożera zyski.

Niezobowiązujące zajęcie dające niemały zarobek jest nie do pogardzenia w świecie, gdzie finansowy kryzys sprzed ośmiu lat do dziś odbija się czkawką. Uber doskonale wstrzelił się w swój czas. Nie mógł pojawić się wcześniej, bo nie było telefonów z dotykowymi ekranami. Dziś jego ekspansję (500 miast, 70 państw) napędzają rozmiłowani w smartfonach millenialsiAplikacja firmy przewozowej Uber Millenialsi - pokolenie pożyczania
  • Glacier Express przejeżdża przez słynny wiadukt Landwasser w kantonie Gryzonia, fot. Jia Li / shutterstock.com Najpiękniejsze trasy kolejowe świata [TOP 10]
  • Wilk z Wall Street Jak zmieniał się korporacyjny dress code?
Komentarze (1)
Stworzono najmniejsze prezerwatywy na świecie. Jakie mają wymiary?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • avatar

    Gość: MOnster

    0

    podobnie jest z tzw extra large, mizerna różnica w średnicy na maksymalnym rozciągnięciu (5.6) i dalej uwiera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy