Stworzono najmniejsze prezerwatywy na świecie. Jakie mają wymiary?

Ona też może zrobić mądre zakupy

Ona też może zrobić mądre zakupy (Djedzura, Istock)

Angielska firma TheyFit swoim najnowszym produktem podobno odpowiada na rynkowe zapotrzebowanie. Mamy jednak nieodparte wrażenie, że sprzedaż w tradycyjnych sklepach może być dość trudna.

Gdyby stu facetom zadać pytanie dotyczące długości penisa zapewne okazałoby się, że średnia odpowiedzi oscyluje gdzieś około 20 centymetrów. Fakty są jednak nieubłagane - w 2016 roku King’s College London przeprowadził badania na temat wielkości penisów. Wzięło w nich udział 15521 mężczyzn. Uśredniając wyniki okazało się, że długość przyrodzenia przeciętnego faceta wynosi 13,1 centymetrów.

Okazuje się, że średnia długość męskiego przyrodzenia niekoniecznie znajduje odzwierciedlenie w rozmiarach prezerwatyw. Ich średnia długość wynosi bowiem około 18 centymetrów, a średnica to ok. 3,3 centymetra. Nawet te, które są oznaczone jako mniejsze, niezbyt różnią się od standardowych. A używanie zbyt dużej prezerwatywy niesie ze sobą ryzyko jej uszkodzenia lub przypadkowego zsunięcia się, co może skutkować… różnymi następstwami.

Problem zauważyła brytyjska firma TheyFit i postanowiła wprowadzić na rynek produkt, na który ich zdaniem istnieje spore zapotrzebowanie. Producent chwali się, że stworzone przez niego prezerwatywy naprawdę są mniejsze od standardowych - ich długość wynosi bowiem od niecałych 8 centymetrów, a średnica to 2,6 centymetrów. Firma przygotowała odpowiednią tabelę, która pokazuje dokładne różnice pomiędzy ich produktem, a konkurencją.

Tabela rozmiarów prezerwatywTabela rozmiarów prezerwatyw fot. TheyFit

Trudno się dziwić, że brytyjska firma podjęła takie działania - wszak prezerwatywa to coś, co powinno pasować idealnie (jak, nie przymierzając, garnitur szyty na miarę). Tylko czy z takim marketingiem rzeczywiście uda się trafić do klientów?

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
 • Jacek Braciak. W roli głównej. WYWIAD. Jacek Braciak: To nieprawda, że wszystko można zagrać
 • 6 pytań, które musisz sobie zadać, zanim zmienisz pracę 6 pytań, które musisz sobie zadać, zanim zmienisz pracę
 • Jack Ma - założyciel Alibaby Nie rzucaj roboty (zbyt szybko)
Komentarze (3)
Stworzono najmniejsze prezerwatywy na świecie. Jakie mają wymiary?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: gochowiec

  Oceniono 3 razy 1

  Dobrze ze my z mężem nie mamy problemu jaką gumkę wybrac bo najzwyczajniej w swiecie ich nie uzywamy :D Biore tabletki vines i one nas zabezpieczaja idealnie :D

 • avatar

  Gość: MOnster

  0

  podobnie jest z tzw extra large, mizerna różnica w średnicy na maksymalnym rozciągnięciu (5.6) i dalej uwiera.

 • avatar

  Gość: Tomek

  Oceniono 2 razy -2

  I wystarczy wziąć środek wspomagający erekcję taki jak choćby IQman i albo jest ucisk i problemy, albo gumka rozerwana i tez problemy... może nie od razu, ale po 9 miesiącach... przez kilkanaście lat...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy