Ca這wanie to nie zdrada - tak uwa瘸 po這wa m篹czyzn

Do zdrad najcz窷ciej dochodzi podczas wakacji.

Do zdrad najcz窷ciej dochodzi podczas wakacji. (123rf.com)

Brytyjska stacja radiowa BBC Radio 5 Live postanowi豉 sprawdzi, co w dzisiejszych czasach jest postrzegane jako zdrada. W tym celu przepytano ponad 200 os鏏 - zar闚no kobiet, jak i m篹czyzn. Okaza這 si, 瞠 przedstawiciele obu p販i maj r騜ne podej軼ie do tematu zdrady.

Zdrada jest pojęciem dość względnym, bo choć każdy definiuje ją podobnie, to już jej granice są wyznaczane w zupełnie różnych miejscach. Dla jednej osoby zdradą jest seks z osobą inną niż partner, a dla drugiej – już sam pocałunek.

O to, co jest, a co nie jest zdradą, zapytano 2066 dorosłych Brytyjczyków, co daje pewien obraz poglądów współczesnego społeczeństwa w Wielkiej Brytanii. I tak okazało się, że ogromna większość z nich jest zgodna co do tego, że seks z inną osobą niż partner to zdrada – uznało tak aż 91 procent ankietowanych. O wiele ciekawsze były odpowiedzi na pytania dotyczące innych intymnych kontaktów międzyludzkich.

Całowanie to nie zdrada

Tak przynajmniej uważa około połowa mężczyzn, którzy wzięli udział w ankiecie. O wiele mniej liberalne w tej kwestii okazały się kobiety – dla 73% z nich pocałunki z obcą osobą to przekroczenie granicy zdrady. Mniej więcej tak samo wyglądały proporcje odpowiedzi w pytaniu traktującym o cyberseks – dla co drugiego faceta brak kontaktu fizycznego oznacza brak zdrady.

Interesujących odpowiedzi udzielono w pytaniu o aplikacje randkowe. Zdaniem aż 40% ankietowanych samo przeglądanie profili innych użytkowników nosi znamiona zdrady. Cóż, można zatem uznać, że jednym z warunków niezbędnych do rozpoczęcia nowego, poważnego związku jest komisyjne usunięcie Tindera ze swojego telefonu.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz tak瞠
  • Kadr z filmu 'Spos鏏 na blondynk' Seks oralny "z fina貫m" - pytanie czytelnika
  • Zrelaksowany mo瞠sz zrobi wi璚ej. A na pewno lepiej. Lenistwo jest dobre!
  • smartwatch Pytania o zegarki #5: wymiana baterii, smartwatch, rodzaje szkie貫k

Polecamy