Nie masz pary na Walentynki? Pornhub o ciebie zadba

Jeden z najpopularniejszych serwisów z treściami dla dorosłych na świecie postanowił przygotować specjalną promocję z okazji Walentynek. 14 lutego każdy będzie mógł obejrzeć w nim treści, za które w każdy inny dzień musiałby zapłacić.

Pornhub robi co może, aby przedstawić pornografię jako nie coś, czego trzeba się wstydzić, a jako coś zupełnie naturalnego, a przy tym, cóż, sprawiającego frajdę. Święto zakochanych uznano za doskonały pretekst, aby trafić ze swoją ofertą do szerszego grona odbiorców. Można co prawda dyskutować, czy aby na pewno 14 lutego (i w sumie jakikolwiek inny dzień) jest odpowiedni do tego, aby spędzać go w towarzystwie Sashy Grey, Jenny Jameson i Asy Akiry (w rozdzielczości 4K), ale nie ulega wątpliwości, że w Walentynki zainteresowanie tego typu treściami wzrasta. I to zdecydowanie.

Pornhub - statystyki walentynkowePornhub - statystyki walentynkowe Pornhub

Żeby było ciekawiej, odwiedzającym ten serwis 14 lutego zdecydowanie udziela się romantyczny nastrój. W Walentynki najpopularniejsze zazwyczaj hasła, które odnoszą się do konkretnych rodzajów seksu ustępują miejsca terminom takim jak „valentine” (wzrost zainteresowania aż o 3481% względem innych dni w roku), „cupid”, „love” oraz „romance”.

Aby móc dziś skorzystać z opcji Pornhub Premium, należy wejść na główną stronę serwisu, a następnie kliknąć w odpowiedni przycisk. Z oczywistych względów nie służymy linkiem, ale nie mamy wątpliwości, że zainteresowani nie będą mieli problemu z odnalezieniem właściwego adresu.

Więcej o:
Komentarze (2)
Nie masz pary na Walentynki? Pornhub o ciebie zadba
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wyspakobiet.eu

  0

  Spotykaj się na realne seks spotkania. Możesz poznać kobiety z Twojego miasta zupełnie za darmo, jedynie co musisz to założyć darmo konto w naszym serwisie. Nasz serwis oferuje w 100% Realne spotkania, oraz gwarantujemy 100% dyskrecję...:)
  Wejdź i poznaj sexowne kobiety już dziś wyspakobiet.eu

 • Gość: agnieszka99x

  0

  Korzystam z portalu easysex.eu poznałam tam fajnego mezczyzne i rzeczywiście mamy układ taki , że jesteśmy ale bez zobowiązań. On jest po rozwodzie ja panna także nikomu krzywdy nie robimy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX