Chcesz czerpać satysfakcję z seksu? Unikaj tych błędów

Czułość i zrozumienie są potrzebne obojgu partnerom, którzy właśnie stali się rodzicami.

Czułość i zrozumienie są potrzebne obojgu partnerom, którzy właśnie stali się rodzicami. (Fot. Getty Images/Fpm Getty Images)

Na temat najbardziej irytujących błędów dotyczących seksu i całej jego otoczki wypowiedziało się 2 tysiące użytkowników i użytkowniczek Illicit Encounters - brytyjskiego serwisu randkowego dla żonatych i zamężnych.

Wyniki tego typu „badań” (choć bardziej adekwatne byłoby określenie „ankieta”) trudno traktować stuprocentowo poważnie – i tym razem nie jest inaczej. Warto jednak rzucić na nie okiem i ewentualnie wyciągnąć wnioski. Wszak odpowiedzi udzielali ludzie w związkach małżeńskich, a więc – przynajmniej teoretycznie – ci, którzy w sprawach seksu mają pewne doświadczenie.

Co przeszkadza kobietom podczas seksu?

O błędach popełnianych podczas seksu (a także przed oraz po nim) wypowiedzieli się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. I cóż, jeśli chodzi o najczęściej pojawiającą się odpowiedź tych drugich (udzieloną przez aż 74% ankietowanych), to nie ma wielkiego zaskoczenia – zdaniem pań największym błędem popełnianym przez facetów jest pomijanie gry wstępnej. Dla 68% kobiet problemem był fakt, że mężczyźni osiągali orgazm jako pierwsi – i nie byli zainteresowani tym, aby zrewanżować się swoim partnerkom. Na trzecim miejscu znalazła się ogólna nieporadność podczas seksu, a na kolejnych – wulgarność podczas łóżkowych pogaduszek, brak chęci rozmowy i zasypianie tuż po seksie. Wielu kobietom nie podobały się komentarze na facetów na temat ich ciał, ignorowanie mowy ciała i skupianie się wyłącznie na aspekcie fizycznym seksu, zapominając (lub umyślnie ignorując) sferę emocjonalną

Jakie błędy popełniają kobiety podczas seksu?

A na jakie błędy najczęściej uskarżali się mężczyźni? Dla 64% problemem okazał się fakt, że kobiety nigdy lub prawie nigdy nie inicjują zbliżeń. Identyczny odsetek narzekał na to, że kobiety nie chcą uprawiać seksu przy zapalonym świetle. Na trzecim miejscu znalazło się udawania orgazmów, a na kolejnych odpowiednio: mówienie zbyt wiele, brak chęci do eksperymentowania, wspominanie o tym, co w łóżku robili poprzedni partnerzy, zbytnia lękliwość i przesadne przejmowanie się własnym wyglądem.

Jessica Leoni z Illicit Encounters tak podsumowała przeprowadzoną ankietę:

Odkryliśmy, że to, co przede wszystkim prowadzi ludzi do romansów, to zły seks. Unikanie tych błędów sprawi, że ryzyko zdrady partnera wielokrotnie się zmniejszy.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
 • Cupra Formentor Cupra Formentor to prawdziwy, hiszpański "toro bravo"
 • Laptop Lenovo ze składanym wyświetlaczem Oto pierwszy laptop ze składanym ekranem
 • Porsche Type 64 To może być najdroższe Porsche w historii
Komentarze (4)
Chcesz czerpać satysfakcję z seksu? Unikaj tych błędów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: wyspakobiet.eu

  0

  Spotykaj się na realne seks spotkania. Możesz poznać kobiety z Twojego miasta zupełnie za darmo, jedynie co musisz to założyć darmo konto w naszym serwisie. Nasz serwis oferuje w 100% Realne spotkania, oraz gwarantujemy 100% dyskrecję.
  Wejdź i poznaj sexowne kobiety już dziś wyspakobiet.eu
  Zapraszamy :).

 • avatar

  Gość: gfffffffff

  0

  Po co mam inicjować stosunek skoro nie mam orgazmu bo on ma i zasypia???? Myślicie że kobiecie w ogóle opłaca się sex bez orgazmu??? Co niby ma z sexu bez orgazmu??? Nauczcie się doprowadzać do orgazmu przed zaśnięciem to partnerki będą inicjować sex......

 • avatar

  tadeusz.rysiakiewicz

  0

  blad jest z jednej strony. kosciola, ze o tym nie uczy na religii. uczy natomiast o krasnoludkach i innych niestworzonych i nieistniejacych bytach. i walczy z sexem... naszym. bo o swoj dba... nawet z dziecmi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy