Czego słuchają ludzie podczas seksu?

Bo w ciszy jest jakoś tak niezręcznie.

Jedna z brytyjskich firm o nazwie Kegel8, która na co dzień okupuje dość wąski segment rynku (zajmuje się produkcją urządzeń służących do ćwiczenia mięśni Kegla), pokusiła się o stworzenie interesującego zestawienia. Chodzi mianowicie o listę piosenek, których ludzie najczęściej słuchają (a raczej – która po prostu leci sobie w tle, robi nastrój i nie rozprasza) podczas intymnych zbliżeń.

Trudno oczywiście oczekiwać, żeby researcherzy zbierali informacje na ten temat na przykład poprzez przykładanie ucha do ściany. „Ultimate foreplaylist” (czyli playlista do gry wstępnej) powstała w następujący sposób: najpierw zebrano najpopularniejsze playlisty na Spotify, zawierające w nazwach takie słowa i wyrażenia, jak „sex”, „Netflix and chill”, „date night” i „baby making”, a następnie wybrano utwory, które powtarzały się na nich najczęściej. 

Najlepsze piosenki do seksu:

Najpopularniejsze piosenki do seksuNajpopularniejsze piosenki do seksu Kegel8

Chociaż na pierwszym miejscu tego zestawienia znalazł się Trey Songz, to artystą, którego utwory najczęściej pojawiały się na powiązanych z seksem playlistach był The Weeknd. Trzecie miejsce w tej klasyfikacji należy do Jeremiha, a czwarte – z jakiegoś powodu – do Eda Sheerana.

Artyści, których utwory najczęściej pojawiają się playlistach związanych z seksemArtyści, których utwory najczęściej pojawiają się playlistach związanych z seksem Kegel8

A tak prezentuje się sama playlista:

Więcej o: