Łoże nowej ery

HiBed

HiBed (mat. prom.)

Niby do każdej z tych czynności wystarczy komórka. Ale na tym łóżku możesz oglądać Netfliksa na dużym ekranie, słuchać z porządnych głośników, a i czujniki służące do pomiaru jakości snu są bardziej wiarygodne.

Druga generacja smartłoża włoskiej (si!) firmy Hi-Interiors pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku. Z projektorem i ekranem, z wi-fi i wbudowanymi głośnikami. Zmierzy nie tylko „jakość snu”, ale i jakość powietrza, natężenie dźwięku otoczenia i temperaturę (inna sprawa, co z tą wiedzą możesz zrobisz).

HiBed z rana obudzi łagodnymi dźwiękami lub wiadomościami i oświetli drogę (oświetlać może też oczywiście łóżko, jeśli masz Kindla starszej generacji, lub – o zgrozo – korzystasz z książek). Jest też stolik-podstawka na śniadanie czy notebooka. Światło regulowane, budzenie inteligentne, stacja multimedialna z wejściami na konsolę, a kontroli dokonuje się także za pomocą głosu.

Nie zapomniano o niczym, czego potrzeba do spokojnego snu. Poza ceną. 16 tys. euro spędzi go z powiek nawet zmęczonemu milionerowi. Zwłaszcza że musi dokupić materac. Ale nie martw się, że cię nie stać. HiBed i tak nie zmieściłoby się do mieszkania. To konstrukcja typu kapsuła (kosmiczna?), zajmuje sporo miejsca i nie składa się jak sofa. Bez sensu.

Zobacz także
  • Szybki rozwój i ogromny potencjał przewozów, które wykonuje Uber tłumaczy jego obłędną wycenę (66 mld dol). Uber jest firmą, której szalone tempo ekspansji wciąż pożera zyski.

Niezobowiązujące zajęcie dające niemały zarobek jest nie do pogardzenia w świecie, gdzie finansowy kryzys sprzed ośmiu lat do dziś odbija się czkawką. Uber doskonale wstrzelił się w swój czas. Nie mógł pojawić się wcześniej, bo nie było telefonów z dotykowymi ekranami. Dziś jego ekspansję (500 miast, 70 państw) napędzają rozmiłowani w smartfonach millenialsiAplikacja firmy przewozowej Uber Millenialsi - pokolenie pożyczania
  • Glacier Express przejeżdża przez słynny wiadukt Landwasser w kantonie Gryzonia, fot. Jia Li / shutterstock.com Najpiękniejsze trasy kolejowe świata [TOP 10]
  • Wilk z Wall Street Jak zmieniał się korporacyjny dress code?
Skomentuj:
Łoże nowej ery
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy