Potem zabierasz miCoacha na swoje przebieżki, a system na bieżąco kontroluje tempo i dystans biegu, wydając ci odpowiednie komendy. W pierwszej generacji sercem zestawu był telefon komórkowy Samsunga, służący jednocześnie jako odtwarzacz mp3. Teraz Adidas zrezygnował ze współpracy z koreańską firmą, a urządzenie pacer współpracuje z dowolnym odtwarzaczem muzycznym.

 

 

Tekst: Mikołaj Kirschke

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 

Wskazania tętna, tempo, pokonany dystans, czas treningu, spalone kalorie, nawet precyzyjna mapa biegu - nowoczesne urządzenia dla biegaczy dadzą ci pełną kontrolę nad każdym elementem treningu.

Lekkie, oddychające materiały, płaskie klejenia zamiast obcierających szwów oraz pełna gama długości rękawów i nogawek - w ciuchach do biegania najbardziej liczy się to, żebyś w ogóle nie musiał zwracać na nie uwagi.

Wybór biegacza

Czasy, w których do biegania kupowało się po prostu trampki, bezpowrotnie minęły. Dziś inne buty musi kupić lekki amator z płaskostopiem, a zupełnie inne masywny wyczynowiec o wysoko sklepionej stopie. Zobacz, jakie buty dostępne są na polskim rynku, i sprawdź, które będą najlepsze dla ciebie.

Rusz się!  

Zaokrąglił ci się brzuszek? Oglądając transmisje z Mistrzostw Świata, zapragnąłeś być jak mistrzowie? Powód nie jest istotny - po prostu zacznij uprawiać jakiś sport!

Specjalnie dla ciebie zapytaliśmy ekspertów, na co zwrócić uwagę, wybierając którąś z najpopularniejszych dyscyplin.