Indywidualnego dopasowania buta do kształtu stopy dokonać można przy użyciu dwóch małych, umieszczonych z tyłu, w górnej części mankietu pompek. System jest bardzo łatwy w obsłudze, lekki, a przede wszystkim skuteczny. Tajemnica nowej technologii tkwi w dwóch, poprzecinanych kanałami komorach z powietrzem, które umieszczone są między butem wewnętrznym a skorupą buta. Komora w tylnej części ma precyzyjnie okalać piętę, gwarantując jej doskonałe trzymanie. Rolą przedniej komory jest natomiast zapewnienie komfortu i dodatkowej izolacji termicznej.

 

 

Tekst: Skionline.pl

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

 

 
Niewielki i poręczny przyrząd ułatwia zapinanie i odpinanie klamer w butach narciarskich, co - jak wie każdy narciarz - może być koszmarem na dużym mrozie i w trudnych warunkach.

To ma być zima stulecia.

No, może dekady...

W najgorszym wypadku na pewno zima roku. Tak czy inaczej, trzeba być przygotowanym. Zwłaszcza na zjazdowych stokach.

Producenci odzieży narciarskiej już są gotowi.

 

Na ekranie tych gogli zobaczysz wszelkie statystyki związane z twoją jazdą. Zamów już teraz, by zaszpanować Recon-Zeal Transcend w następnym sezonie.

Narty w Alpach? Ech, to już klasyka. Zmień scenariusz i zalicz zjazd inną trasą. Poszusuj po tureckich zboczach niczym Radosław Majdan albo przeproś się z czeskimi sąsiadami jak Magda Schejbal, a za Marcinem Prokopem leć z deską do Kolorado.