dowodzącym, że nawet w dziedzinie hantli można stworzyć coś rewolucyjnego. Rewolucja polega na tym, że przyrząd, wstrząsany za pomocą ruchów ręki, wpada w rezonans, a wibracje przenosi na ramiona, barki i klatkę piersiową. Obserwowane z boku ćwiczenie wygląda dość zabawnie, ale podobno machanie przez 6 minut dziennie zapewnia taką rzeźbę, że to paker śmieje się ostatni.

 

www.buyshakeweightformen.com

 

cena: 30 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

 

Wichury, deszcze, śniegi - zimą nikomu przy zdrowych zmysłach nie chce się biegać na dworze, nie mówiąc już o jeździe rowerem czy wiosłowaniu. Na szczęście są jednak przyrządy gimnastyczne, tzw. aerobowe, dzięki którym nie wyhodujesz sobie brzucha.

Z morza terabajtów informacji, zdjęć, literek i znaczków czasami trudno jest wyłowić coś naprawdę wartościowego. Ruszyliśmy na łów za ciebie, oto nasza zdobycz: dziesięć stron, które warte są uzależnienia od internetu. Tylko dla miłośników sportu.

Sport to nie tylko zdrowie, ale także kontuzje. Jeżeli zaczniesz ćwiczyć regularnie, zwłaszcza bez przygotowania, szybko się o tym przekonasz.

Sprawdź, co ci grozi, i przeczytaj rady ekspertów, jak uniknąć urazów.

Atlas ciuchów na siłownię

Lekko, wygodnie i przewiewnie - tego powinieneś się trzymać, wybierając odzież na siłownię, nawet klimatyzowaną. Jeśli lubisz oglądać, jak pracuje twój biceps, spraw sobie koszulkę bez rękawów. Reszta to już kwestia stylu.