Razer Tiamat przekazują dźwięk w formacie 7.1 - i to nie dzięki ośmiu, ale aż dziesięciu głośniczkom (po dwa: przednie, tylne, centralne, boczne oraz - uwaga - subwoofery) o paśmie przenoszenia 20-20 tys. Hz. Każdym kanałem sterujesz osobno za pomocą sporego modułu. O redukcję hałasu zadbają obłożone skóropodobnym materiałem ?nauszniki? oraz zbierający szumy mikrofon. Gadżet do grania w FPP, ale i słuchania muzyki, najlepiej formacji Tiamat, do sprzedaży trafi pod koniec roku.

 

Cena:180 Euro

 

Opracowanie: ŁF, MS

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

Zdjęcie Razer TIAMAT 7.1
Razer TIAMAT 7.1
  • Typ: Nauszne
  • Mikrofon
  • Komunikacja z komputerem: Przewodowa
w okazje.info

 

Zobacz też na Logo24:

technologie, słuchawki

Słuchając w drodze - 25 x słuchawki

Jest z tobą na spacerze, w siłowni i na rowerze. Muzyka z odtwarzacza MP3. Jak sprawić, by skompresowany, cyfrowy dźwięk brzmiał lepiej? Przetestowaliśmy 25 modeli "przenośnych" słuchawek.

Słuchawki z aktywnym tłumieniem hałasu

Słuchawki z aktywnym tłumieniem hałasu

Lataliśmy w nich nad Atlantykiem i jeździliśmy pod Warszawą. Teraz podróżowanie bez?słuchawek z aktywnym tłumieniem szumów wydaje nam się nie tylko nieprzyjemne, ale?i niezdrowe.

Muzyka na sportowo

Nadchodzi lato, czas rozpocząć treningi. W naszym butiku nowości znajdziesz słuchawki oraz odtwarzacze MP3 specjalnie przystosowane do uprawiania sportu - bez względu na to czy biegasz, pakujesz na siłowni, czy pływasz.

MP3 + Hi-Fi - jak to połączyć

Do słuchania muzyki z domowego hi-fi nie potrzebujesz płyt CD. Wystarczy odtwarzacz MP3, laptop, tablet, a nawet telefon. Istnieje kilka sposobów, by to ze sobą połączyć.