Popsurrealistyczną grafikę freeride'owych nart S7 i notebooka zaprojektowała kalifornijska artystka i skejterka Caia Koopman. Jej nazwisko stało się imieniem nowego laptopa HP. Wzorki z obudowy zaglądają aż na pulpit, w zestawie otrzymujesz też pasujący pokrowiec. W 15,6-calowym urządzeniu schowano procesor Intel Core i5-480M, pamięć operacyjną 4GB DDR3, dysk twardy 500 GB i kartę graficzną ATI Radeon HD 6550 z 1 GB. Cena: 3400 zł. Na narty wydasz kolejne 600 dol. Mając nadzieję, że za sezon Caia wciąż będzie w modzie.

fig

 

Czytaj też na Logo24:

9 najciekawszych czarnych tras

Nie wybaczają błędów, po ich przejechaniu - jeśli przeżyjesz - będziesz miał nogi z waty. Ale za to wieczorem przy szklaneczce grzańca możesz opowiadać dziewczynom, jak pokonałeś jedną z najtrudniejszych tras narciarskich w Europie.

Buty narciarskie z poduszką powietrzną

Buty, które szybko i łatwo można dopasować do kształtu stopy? Na sklepowych półkach pojawiły się nowe modele marki Tecnica, w których zastosowano innowacyjną technologię Air Shell Fit.

Całkowita adaptacja

Motive 80 - najnowsze all-roundowe modele marki Fischer sprawdzą się w każdych warunkach. Potrafią jeździć na i poza trasami, z dużą prędkością lub w umiarkowanym tempie.

Deski z pełnym zawieszeniem

Blizzard wprowadza na rynek nową linię 'inteligentnych' nart z Power Full Suspension. Najważniejszym elementem systemu są zintegrowane z nartą olejowe amortyzatory, które skutecznie eliminują wibracje.