1. Wygniecione loki (Jean Luis David - na zdjęciu powyżej)

 

Włosy równej długości (ok. 15 cm), lekko wycieniowane na końcach.

W wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy wczesany krem (np. Shape it Brush) utrwalający skręt, naturalne loki wygniecione palcami i pozostawione do swobodnego wyschnięcia.

  

  

 

 

 

Just salon Shape it Brush

krem utrwalający

57 zł

 

  

 

2. Schodami w górę...

 

Włosy obcięte na karku prosto.

Grzywka ukośna, wystopniowana, z wyraźnym "schodkiem" nad okiem. Całość mocno wycieniowana. Przy uszach krótkie baczki. Włosy rozłożone koliście od czubka głowy, lekko roztrzepane dłońmi i utrwalone pastą rzeźbiącą (np. Sculpt Mud).

 

Just salon Sculpt Mud

pasta rzeźbiąca, 56 zł

Jean Luis David

 

 

               

3. Wilgotne kosmyki

 

Włosy równej długości ok. 5-7 cm.

By osiągnąć efekt porozdzielanych kosmyków, wilgotne włosy przeczesano mocno nażelowanymi dłońmi do tyłu i pozostawiono do wyschnięcia. Z przodu kilka kosmyków postawionych na sztorc, dodatkowo utrwalonych żelem z mokrym efektem (np. 3 Wet).

 

 

L'Oréal Professionnel Homme. 3 Wet

żel z mokrym efektem

66 zł

Franck Provost

 

 

 

4. Dwukolorowa grzywka

  

Krótko obcięte na karku i po bokach nad uszami. Wierzchnia warstwa dłuższa, mocno wycieniowana. Spektakularny efekt zapewniają blond pasma na grzywce.

Tył i boki zaczesane na gładko, przód - od czubka głowy - wraz z grzywką zaczesany na czoło i ułożony w pazurki żelem z mokrym efektem (np. By Hydro Gel Strong).

 

 

Framesi By Hydro Gel Strong

żel z mokrym efektem

26,30 zł

Framesi

 

 

 

 

5. Na fali

  

Boki i tył krótkie, na karku ostrzyżone w trójkąt. Góra stopniowo wydłużająca się w kierunku czoła, aż do długiej, sięgającej oczu grzywki, wywiniętej na szczotce do góry w falę i mocno utrwalonej lakierem (np. By Mist Hair Spray Strong). Boki zaczesane do przodu, wierzchnia warstwa również.

 

Framesi

Framesi. By Mist Hair Spray Strong

lakier mocno utrwalający

53 zł

 

 

 

6. Ciepłe płomyki

  

Spodnia warstwa krótka, wierzchnia zdecydowanie dłuższa. Grzywka sięgająca oczu. Włosy mocno wycieniowane na całej długości. Boki i tył wymodelowane poprzez swobodne przeczesywanie palcami, przednia partia, w kształcie trójkąta biegnącego od czubka głowy, zaczesana w kierunku czoła i wygnieciona woskiem (np. By Volcanic Wax) w rozwichrzone fale.

 

Framesi. By Volcanic Wax

wosk. 49 zł

Framesi

 

  

 

Zobacz też na Logo24:

  

  Wypadki z włosami      
fryzury 
Gdy cię fryzjer z nożycami gania...        
  Uderz w łupież        

 

 

Opracowanie: Justyna Ślusarczyk

Zdjęcia: materiały promocyjne