Gisele Caroline Bündchen to piękność ze słonecznej Brazylii. Przyszła na świat w Horizontinie, w katolickiej rodzinie, ma sześć sióstr, w tym bliźniaczkę. Jej kariera rozpoczęła się, gdy miała zaledwie 14 lat - w Mc Donaldzie wypatrzył ją pracownik agencji mody.

W 2000 roku "Vogue" okrzyknął ją "modelką tysiąclecia", wtedy też uznano, że jest "najpiękniejszą dziewczyną na świecie". Brała udział w reklamie 20 światowych marek, m.in.: w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Meksyku, Niemczech, Włoszech, Francji, Korei, Turcji i Szwajcarii.

Pracę z nią cenią "wielcy obiektywu": Mario Testino, Karl Lagerfeld, Annie Leibovitz czy Peter Lindbergh. Jest zdyscyplinowana i pracowita. Krążą również plotki, że jej zdjęć nie poddaje się obróbce... Od czasów swojego debiutu w zawodzie Gisele była twarzą kampanii reklamowych takich firm, jak: Dior, Dolce & Gabbana, Versace, Givenchy, Valentino, Ralph Lauren czy Chloé. Pojawiła się na kilkuset okładkach, począwszy od "Vogue'a", przez "Harper's Bazaar", "Elle", "Time", "Vanity Fair", "Esquire", "GQ", "Marie Claire", na "Newsweeku" kończąc.

Prywatnie jest żoną gwiazdy futbolu Toma Brady'ego. Para wzięła potajemnie ślub w kościele w Santa Monica w Kalifornii, niedawno modelka potwierdziła również, że spodziewa się dziecka. Gisele zasłynęła ze związku z "boskim Leo". Para planowała nawet ślub, ale DiCaprio w 2005 roku porzucił Gisele i natychmiast (trzeba przyznać - jest konsekwentny) związał się z jej koleżanką po fachu Izraelką Bar Refeali. To było dla Gisele zbyt upokarzające. Na łamach "New York Post" sprzedała kilka pikantnych szczegółów z ich życia intymnego. Po bezlitosnym wypunktowaniu słabych osiągów Leo w alkowie, Gisele wypowiada się o nim wyłącznie z sympatią i szacunkiem. W ubiegłym roku media rozpisywały się na temat seks-taśmy z udziałem Gisele i Toma Brady'ego.

Para miała uprawiać seks w piwniczce z winami w restauracji Philippe, a sytuację zarejestrowały kamery bezpieczeństwa. Kasety nie znaleziono, Gisele i Tom nie skomentowali plotki, a przychody restauracji znacznie wzrosły... Co do przychodów Gisele, są naprawdę imponujące - od maja 2008 do maja 2009 roku zarobiła 35 milionów dolarów. I pomyśleć, że jedna z najlepiej opłacanych i pracowitych modelek świata chciała zostać zawodową siatkarką w brazylijskiej drużynie Sogipa.

Tak czy siak i tak byłoby miło popatrzeć, prawda?

 

 

O seksie z Leonardem DiCaprio

 

Wiem, że na ekranie sprawia wrażenie świetnego kochanka, ale to pozory. Prawda jest naprawdę smutna. W skali od 1 do 10 daję mu słabe 4!

 

 

O dzieleniu z nią łóżka

 

Jestem terrorystką w łóżku i gdy śpię, nie lubię bliskiego kontaktu. Śpię na brzuchu albo na plecach bez poduszki. Skopuję Toma z łóżka, bo strasznie się rzucam przez sen. No i notorycznie kradnę mu kołdrę.

 

 

O duchownych

 

Ich wizja antykoncepcji powstała w czasach, gdy zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie uprawiali seksu przed ślubem. Trudno im uwierzyć, że dzisiaj naprawdę nikt nie jest dziewicą w momencie ślubu.

 

Opracowała: Monika Bielkiewicz-Kirschke

Zdjęcia: serwis prasowy Calzedonia, Cacharel (montaż)

 

Czytaj w Znam.to: Ostry smak kobiecości

Czytaj też na Logo24:

 

 

Michael C.Hall Michael C.Hall Michael C.Hall Jessica Alba
Will Smith Anne Hathaway
George Clooney
Kinga Baranowska
Jonathan Rhys Meyers
Sienna Miller
Ashton Kutcher Naomi Watts