To komputerek z wagą, która informuje, ile mamy na talerzu, a na tej podstawie wylicza tempo konsumpcji. Dodatkowo podczas posiłku wklikujemy kilkukrotnie, jak bardzo się najedliśmy. "Jeszcze jesteś głodny?" - pyta Madometer. Lub instruuje: "Nie spiesz się tak". Rezultat pokazuje na wykresie. Wszystko fajnie, tylko dekagram hamburgera wpływa na organizm chyba inaczej niż dekagram sałaty?

 

(fig)

Czytaj w Znam.to: Wszystkomający kieszonkowiec

Zobacz też na Logo24:

 

Zaokrąglił ci się brzuszek? Oglądając transmisje z Mistrzostw Świata, zapragnąłeś być jak mistrzowie? Powód nie jest istotny - po prostu zacznij uprawiać jakiś sport!

Specjalnie dla ciebie zapytaliśmy ekspertów, na co zwrócić uwagę, wybierając którąś z najpopularniejszych dyscyplin.

W magazynie dla mężczyzn można pokazywać tylko dwa typy ciał: piękne kobiece i wysportowane męskie. Moje nie zalicza się do żadnej z tych grup [:(] . I choć to ja byłem poddawany wszystkim opisanym tu zabiegom, na zdjęciach widzicie ciała pięknych dziewczyn
Gdy zima za oknem, a organizm broni się przed kolejną infekcją, wybierz się do sauny lub łaźni rzymskiej. Ogrzeje, zahartuje, a poza tym doda energii, oczyści i poprawi nastrój.
Chude jest męskie

Dieta czy sport?

A może jedno i drugie? Radzimy, jak szybko i skutecznie zrzucić niechciane kilogramy.

Jeśli z trudem dopinasz marynarkę, a spodnie ostatnio jakby się skurczyły w praniu, to znak, że trzeba działać. Cel jest jasny: odchudzić się szybko i skutecznie. I co ważne, trwale. Warto poznać trzy popularne i skuteczne, a jednocześnie zdrowe dla organizmu diety.

Panowie, do przeglądu!
Na zdrowie - tak jak na dobrą emeryturę - trzeba zapracować. Dlatego od czasu do czasu warto odwiedzić lekarza i zrobićkilka profilaktycznych badań