Na stronie organizatorów (www.saunaheinola.com) czytamy, że w tym roku zawody odbędą się także w Polsce. Kiedy - nie wiadomo, trzeba śledzić niusy. Główne mistrzostwa dopiero latem. Jest czas na niespieszne treningi.

 

FIG

 

 

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

sauna
Poć się na zdrowie
Gdy zima za oknem, a organizm broni się przed kolejną infekcją, wybierz się do sauny lub łaźni rzymskiej. Ogrzeje, zahartuje, a poza tym doda energii, oczyści i poprawi nastrój.
Zadbane dłonie są seksi

"Kochanek ma być nie za wysoki, nie za niski, nie za tęgi i nie za chudy, zadbany, ale bez przesady, umięśniony, ale nie za bardzo. Zdecydowanie piękną musi mieć tylko jedną, jedyną część ciała. Jak się już w tej chwili wszyscy panowie inteligentnie i intuicyjnie domyślili - chodzi o dłonie"

Panowie, do przeglądu!
Na zdrowie - tak jak na dobrą emeryturę - trzeba zapracować. Dlatego od czasu do czasu warto odwiedzić lekarza i zrobićkilka profilaktycznych badań

Zdrowe stopy

Nie tylko damskie stopy wymagają uwagi. Panowie też mają problemy - zwłaszcza latem, kiedy nogi szczególnie się pocą. Poniżej kilka rad od specjalistów - dermatologa, ortopedy i pedikiurzystki.