Z bąbelkami czy bez - to tylko kwestia gustu. Chorzy na nadciśnienie, cukrzycę albo serce muszą wystrzegać się wody z dużą zawartością sodu (powyżej 200 mg/l). Tylko woda mineralna korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Woda źródlana służy jedynie do nawadniania organizmu.

 

 

Tekst: Magdalena Rosłaniec

Zdjęcia: Paweł Kiszkiel, Andrzej Krasowski, Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

sauna
Poć się na zdrowie
Gdy zima za oknem, a organizm broni się przed kolejną infekcją, wybierz się do sauny lub łaźni rzymskiej. Ogrzeje, zahartuje, a poza tym doda energii, oczyści i poprawi nastrój.
W magazynie dla mężczyzn można pokazywać tylko dwa typy ciał: piękne kobiece i wysportowane męskie. Moje nie zalicza się do żadnej z tych grup [:(] . I choć to ja byłem poddawany wszystkim opisanym tu zabiegom, na zdjęciach widzicie ciała pięknych dziewczyn z gabinetów oraz równie piękne kosmetyczki, które przez ostatnie tygodnie zmagały się z moją nadwagą. Jednym i drugim za tę - uczciwie mówiąc - niewdzięczną pracę ogromnie dziękuję.
Panowie, do przeglądu!
Na zdrowie - tak jak na dobrą emeryturę - trzeba zapracować. Dlatego od czasu do czasu warto odwiedzić lekarza i zrobićkilka profilaktycznych badań
O tym, jak skutecznie wybielić zęby i dlaczego większość past "wybielających" nie działa, opowiada dr Tomasz Foik z Well Now Dental Clinic w Warszawie.