Tak - T-Power dba o zdrowie nie tylko nasze, ale nawet naszej cebuli. Obawiam się jedynie, iż gdy ktoś decyduje się wydać pieniądze na coś takiego, to raczej nie ma problemu z oczami, a z nieco innym organem.

 

www.kjglobal.co.uk

 

Cena: 40 funtów

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

 

  Podwójna pojemność
Lubimy to urządzenie za jego prostotę i użyteczność. Przywykliśmy już do pendriv'ów o rozmaitych kształtach, ale ten, choć wygląda normalnie, to dodatkowo spełnia, nader przyjemną funkcję. Oprócz pamięci (od 128 MB do 8 GB) zawiera też pewną ilość najprawdziwszego piwa.

Zapalniczka z latarką już była. Teraz czas na zapalniczkę z USB. Gdzie będziesz palił papierosy, to już trochę zależy od prac sejmu, ale podręcznej pamięci możesz używać wszędzie.

Okazuje się, że można być modnym i mieć dobrą pamięć. Stylowość tych okularów gwarantuje marka Calvina Kleina. Nowoczesność oraz pamięć zapewnia zamontowany w oprawkach pendrive o pojemności 4 GB.

Prosty, ale skuteczny sposób na rozdzielenie spraw służbowych od prywatnych. Przynajmniej w dziedzinie zapisywania danych. W jednej obudowie umieszczono dwie pamięci USB.

Tą, na której z chcemy coś zapisać, wybierzemy, przesuwając guzik. Każda z pamięci pomieści 2 GB danych.