www.kjglobal.co.uk

 

cena: 89 euro

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

 

 
Dziewczyna chce mnie zapoznać ze swoimi rodzicami w oficjalny sposób (obiad u niej). Proszę o podpowiedź, jak się zachować w takiej sytuacji, np. czy całować mamę dziewczyny w rękę i czy prezenty dla rodziców są konieczne?

W czasach mojego dzieciństwa złamanie nogi czy ręki na wakacjach nie było wcale takim smutnym wydarzeniem. Osładzał je fakt, że na zakończenie kolonii czy obozu na okazałym gipsie mogli się podpisać wszyscy koledzy. No i, oczywiście, koleżanki.

Jakiej sztuczki chemicznej użył producent tego serca - nie wiemy. Po naciśnięciu małej blaszki serce co prawda twardnieje, ale za to zaczyna grzać. A gdy ostygnie, wrzucamy je do gorącej wody, serduszko mięknie i można od nowa.

Długo szukaliśmy idealnego gadżetu dla współczesnej kobiety, aż wreszcie znaleźliśmy. To, co z pozoru wygląda na zwykłą puderniczkę, w rzeczywistości jest wypasionym sprzętem elektronicznym. Obdarowana nim niewiasta w złoto-różowej obudowie znajdzie dwuzakresowy telefon komórkowy. Kiedy nie będzie rozmawiała, to może go używać jako ramki do zdjęć, odtwarzacza MP3 i MP4, aparatu fotograficznego lub kamery video.