Jest seksowna, piękna i bogata. Mężczyźni marzą o tym, by spędzić z nią noc. Kobiety operacyjnie podnoszą sobie pośladki, by się do niej upodobnić. Nazwisko Lopez to synonim sukcesu. Jej kariera to klasyczny american dream.

Od zawsze chciała być artystką, najchętniej aktorką. I chociaż, szczerze mówiąc, aktorka z niej średnia, paradoksalnie jest najlepiej opłacaną latynoską gwiazdą na świecie.

 

 

Patent na milion

 

Dwa momenty okazały się przełomowymi dla życia i kariery Lopez. Pierwszy to rok 1997 i przyjęcie głównej roli w filmie "Selena", za którą została nominowana do Złotego Globu w kategorii najlepsza aktorka. Drugi moment to lipiec 1999 roku, kiedy na rynku pojawił się jej debiutancki album "On the 6", który od razu trafił do pierwszej dziesiątki listy Billboardu. Melodyjny hit "If You Had My Love" przez wiele tygodni  zajmował miejsce pierwsze.

Lopez jest kobietą wszechstronną i ma smykałkę do interesów. Do niedawna prowadziła kubańską restaurację Madre's w Passadenie, projektuje ubrania, co chwilę promuje nowy zapach dla koncernu Coty, produkuje reality show "Dance Life".

 

 

Niebezpieczne związki

 

Jennifer ma za sobą dwa małżeństwa (z Ojani Noa i Crisem Judd), ale największy rozgłos przyniosły jej związki z Benem Afflekiem oraz Puffem Diddym. Diddy, niegrzeczny chłopak z Harlemu, słynął z narkotykowych imprez i wplątał Jennifer w strzelaninę. Gdy aktorka oficjalnie z nim zerwała, nękał ja drogimi prezentami - a to naszyjnikiem z brylantów, a to piosenką, w której wyznaje jej miłość, a to bukietem róż z kolejną kolią. Na próżno - Jen uznała, że dla własnego dobra i bezpieczeństwa lepiej zakończyć związek. Z Benem Afflekiem stworzyła najgłośniejszy swego czasu duet, nazwany złośliwie Bennifer.

Ich związek był najbardziej upublicznioną relacją show-biznesu - cały świat wiedział, co jedzą, jak często uprawiają seks i ile karatów ma diament w zaręczynowym pierścionku Jen. Nic dziwnego, że Hollywood zdębiało, gdy na kilka godzin przez planowaną ceremonią ślubną para ogłosiła zerwanie zaręczyn.

  Jennifer Lopez

 

Affleck nie udźwignął ciężaru rozstania z Lopez. Podsumował ich związek w kiepskim stylu, mówiąc prasie: "Ten romans miał zły wpływ na moją karierę". Aktualny mąż artystki Marc Anthony stracił dla niej głowę i rozwiódł się z Miss Universe Dayanarą Torres. Pikanterii historii dodaje fakt, że o nowym małżeństwie Marka eks-żona dowiedziała się z prasy. Lopez i Anthony mają bliźniaki: córeczkę Emme Maribel i synka Maximiliana "Maksa" Davida. "Za ich pierwszą sesję zdjęciową rodzice otrzymali 6 milionów dolarów, bijąc tym samym rekord wśród celebrytów i po raz kolejny dowodząc, że Lopez potrafi na wszystkim zarobić...        

 

 

Jennifer Lopez o...

 

Orgazmach

Kiedy zobaczyłam siebie udającą orgazm w filmie, uznałam, że wyglądam histerycznie i zabawnie. Prawda jest taka, że tylko Marc zna prawdę!

 

In vitro

Wierzę w Boga i czuję, że z takimi rzeczami się nie kombinuje. Albo się udaje, albo nie.

 

 

Rozwodzie

Za każdym razem, kiedy pokażę się bez obrączki, ludzie zaczynają myśleć, że chcę się rozwieść.

 

  

Tekst: Monika Bielkiewicz-Kirschke

Zdjęcia: serwis prasowy Coty Polska

 

 

Czytaj też na Logo24: