Co prawda posłanie nie jest z zardzewiałych dziewięciocalowców, tylko kawałków plastiku, ale i tak wydaje się ekstremalnym sposobem wypoczynku. Choć podobno naprawdę działa.

www.firebox.com

 

cena: 40 funtów

 

 

 

 

 

Tekst: TK

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

 

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

Taki designerski fotel skanuje 62 punkty znajdujące się na plecach pacjenta, dopasowując masaż do każdego indywidualnie. Twoja żona tego nie potrafi!
W magazynie dla mężczyzn można pokazywać tylko dwa typy ciał: piękne kobiece i wysportowane męskie. Moje nie zalicza się do żadnej z tych grup [:(] . I choć to ja byłem poddawany wszystkim opisanym tu zabiegom, na zdjęciach widzicie ciała pięknych dziewczyn z gabinetów oraz równie piękne kosmetyczki, które przez ostatnie tygodnie zmagały się z moją nadwagą. Jednym i drugim za tę - uczciwie mówiąc - niewdzięczną pracę ogromnie dziękuję.

Wprost z Japonii nadchodzi Ear Scope G3 Wide - patyczek do czyszczenia uszu, wyposażony w... kamerę i odbiornik z ekranikiem. Tak: dzięki temu zobaczysz wnętrze swojego ucha. Jeśli ujrzysz coś szarego i pofałdowanego albo, nie daj losie, światełko w tunelu - natychmiast się wycofaj.

Te futurystycznie wyglądające rękawice to najpotężniejszy sprzęt do masażu, jak przechwala się producent. Podczas gdy inne tego typu urządzenia zapewniają 4 tys. impulsów na minutę, Massage Gloves są w stanie przesłać do 18 tys. drgań. Pełna wygoda i pełny relaks. Przy odpowiednim doborze programu pewnie można za ich pomocą opanować znaną z "Kill Billa 2" technikę Pięciu Punktów Dłoni Rozsadzających Serce.