Grany przez Stephena Frya kamerdyner to istne wcielenie dobrych manier. Nie zdziw się więc, gdy rano przemówi do ciebie w następujący sposób: "Uprzejmie proszę o wybaczenie, Sir, ale wydaje się, że jest już poranek. Rozumiem, że to bardzo dla pana niewygodne. Myślę, że możemy obwiniać o to ruch obrotowy naszej planety. Wydaje się jednak konieczne, by przedsięwziąć pewne działania, które będą skutkowały obudzeniem". Kiedy wyłączysz budzik, ten pochwali cię za celne uderzenie. Do wyboru masz 126 tekstów. Wszystkie są po angielsku, więc przy okazji podszkolisz się w mowie Szekspira.

 

cena 99 dolarów

 

slashgear

 

Czytaj też na Logo24:

 

 

Szwajcarski zegarek nie do podrobienia 

Eksperci szacują, że co roku na rynek trafia 40 mln fałszywych zegarków. Dzięki precyzyjnym narzędziom i umiejętnościom fałszerzy dzisiaj już tylko eksperci potrafią odróżnić dobrze podrobiony zegarek od oryginału. Radę na to znalazła szwajcarska (a jakaż by inna!) firma Vacheron Constantin. By uniemożliwić (utrudnić?) fałszerstwo, Szwajcarzy sięgnęli po metody rodem z filmów szpiegowskich.

 

Budzikowy high-end 

Ciekawy produkt z oferty ekskluzywnej firmy audiofilskiej Bang & Olufsen. Tym razem to budzik. Oczywiście, ekskluzywny.

 

Obudź się i nie grzesz więcej 

Każdy z nas grzeszy. A to pożądliwie patrzymy na naszą zamężną koleżankę z pracy. A to nie zachowamy umiaru w jedzeniu czy piciu. Ale kiedy budzimy się następnego dnia jesteśmy gotowi do powrotu na drogę cnoty. Pomoże nam w tym uduchowiony budzik. Ze snu wyrwie nas gregoriański chór. Kiedy już otworzymy oczy, na wyświetlaczu w kształcie krzyża przeczytamy inspirujący tekst modlitwy z Nowego Testamentu.

 

Pomyśl, zanim wstaniesz 

 Poranki wystawiają naszą silną wolę na nie lada próbę. W takich warunkach wstawanie staje się prawdziwym koszmarem. Najprostszą metodą przedłużenia snu jest szybkie wyłączenie budzika. Z Puzzle Alarm Clock nie pójdzie ci tak łatwo. Aby przestał dzwonić, musisz włożyć w odpowiednie dziurki pasujące do nich kształtem plastikowe klocki.

 

 

Zdjęcia: Shutterstock, materiały promocyjne