Aparat ma zaprogramowane temperatury serwowania najpopularniejszych alkoholi.


cena 199,99 dol.


kalorik            

 

Zobacz też na Logo24:

    

 
 

Domowy barek

Nie musisz kończyć profesjonalnego kursu dla barmanów, by robić dobre drinki. Na początek w zupełności wystarczy kilka akcesoriów, kreatywność i... odrobina wprawy. Wszak trening czyni mistrza!  

   

Wyposażenie domowego barku 

Drinka można przyrządzić w zwykłej szklance i wymieszać widelcem. Ale co to za przyjemność? Poniżej krótki poradnik dla każdego, kto zamierza wyposażyć domowy barek w sposób profesjonalny.

 
  Piję... więc dmucham

Nasz test alkomatów udowodnił kilka rzeczy. Duży może więcej. Rozmowy przy wódce skutkują nad ranem kacem. Nie tylko fizycznym. Osoby chore na grypę nie powinny dmuchać, bo zarażają. Niektóre sprzęty są super, a inne - do niczego.

   

Korkociągi nie z tej ziemi

Ze stali, szlachetnego drewna, kolorowego plastiku. Nowoczesne i tradycyjne. Śmieszne i poważne. A wszystkie po to, aby wprowadzić cię w stan nieważkości.

   

W czym pić mocne trunki 

To było podczas jakiejś imprezy. Litościwie nie powiem, kto organizował. Mnóstwo ludzi, dobre trunki, konkretnie koniak. Serwowany w plastikowych kubeczkach.
Od tamtej pory wiem, że smak alkoholu zależy od tego, w czym się go podaje. Nie wierzycie? Spróbujcie!

 

Jedynie słuszny układ

Trzy widelce, dwie łyżki, trzy noże, w tym jeden dziwny. Trzy kieliszki (w porywach cztery). Panika. Co z tym robić?

Czego użyć najpierw? I do czego? Zachowaj spokój, a wszystko zrozumiesz. Ba, nawet sam nakryjesz do stołu jak profesjonalista!