Za wzór stawiamy Arkeg Drinkngame. Wygląda jak zwykły automat do gier, ale z boku ma kranik do serwowania napojów wyskokowych. Jestem pewien, że politycy, którzy z takim zaangażowaniem i w takim tempie pracowali nad ustawą antyhazardową, poprą pomysł przeróbek jednorękich bandytów na barki. Przecież zabraniając hazardu, nie zająknęli się o zakazie spożywania alkoholu. Możemy zatem mniemać, że jest on mniej szkodliwy niż hazard. Lepiej więc pić, niż grać. Państwo zarabiało na hazardzie ponad 2 mld zł i trudno będzie szybko zatkać dziurę powstałą w budżecie. Ale w Polsce jest wielu ludzi, którzy lubią rząd Tuska i napoje alkoholowe. Wierzę, że dadzą radę.


www.drinkngame.com


cena: b.d. (towar na zamówienie)

 

Czytaj w Znam.to: Wspaniały smak Karmi Black

Zobacz też na Logo24:

Domowy barek

Nie musisz kończyć profesjonalnego kursu dla barmanów, by robić dobre drinki. Na początek w zupełności wystarczy kilka akcesoriów, kreatywność i... odrobina wprawy. Wszak trening czyni mistrza!

Wyposażenie domowego barku

Drinka można przyrządzić w zwykłej szklance i wymieszać widelcem. Ale co to za przyjemność? Poniżej krótki poradnik dla każdego, kto zamierza wyposażyć domowy barek w sposób profesjonalny.

Piję... więc dmucham

Nasz test alkomatów udowodnił kilka rzeczy. Duży może więcej. Rozmowy przy wódce skutkują nad ranem kacem. Nie tylko fizycznym. Osoby chore na grypę nie powinny dmuchać, bo zarażają. Niektóre sprzęty są super, a inne - do niczego.

W czym pić mocne trunki

To było podczas jakiejś imprezy. Litościwie nie powiem, kto organizował. Mnóstwo ludzi, dobre trunki, konkretnie koniak. Serwowany w plastikowych kubeczkach.
Od tamtej pory wiem, że smak alkoholu zależy od tego, w czym się go podaje. Nie wierzycie? Spróbujcie!

Jedynie słuszny układ

Trzy widelce, dwie łyżki, trzy noże, w tym jeden dziwny. Trzy kieliszki (w porywach cztery). Panika. Co z tym robić?

Czego użyć najpierw? I do czego? Zachowaj spokój, a wszystko zrozumiesz. Ba, nawet sam nakryjesz do stołu jak profesjonalista!

Komentarze: