No chyba że pojedziesz w nasze góry. Tam w kolejkach stoisz tak długo, że czasu wystarczy na pięciodaniowy obiad, nie mówiąc o zwykłym łyczku z piersióweczki.

Pomysł jest bardzo prosty. Odkręcana rączka kijka kryje zbiornik, w którym mieści się prawie ćwiartka napoju. Przemnóż to przez dwa, a okaże się, że taka ilość rozgrzewającego trunku wystarczy na spore przyjęcie na stoku. Snowboardziści mogą pozazdrościć.

 

www.coldpole.com

 

cena: 79,95 dol.

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: Wojciech Olkuśnik, Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety, narty, alkohole 

Narty w Alpach? Ech, to już klasyka. Zmień scenariusz i zalicz zjazd inną trasą. Poszusuj po tureckich zboczach niczym Radosław Majdan albo przeproś się z czeskimi sąsiadami jak Magda Schejbal, a za Marcinem Prokopem leć z deską do Kolorado.

Piję... więc dmucham 

Nasz test alkomatów udowodnił kilka rzeczy. Duży może więcej. Rozmowy przy wódce skutkują nad ranem kacem. Nie tylko fizycznym. Osoby chore na grypę nie powinny dmuchać, bo zarażają. Niektóre sprzęty są super, a inne - do niczego.

W czym pić mocne trunki 

To było podczas jakiejś imprezy. Litościwie nie powiem, kto organizował. Mnóstwo ludzi, dobre trunki, konkretnie koniak. Serwowany w plastikowych kubeczkach.
Od tamtej pory wiem, że smak alkoholu zależy od tego, w czym się go podaje. Nie wierzycie? Spróbujcie!