W 2 GB zmieści się mnóstwo pijackich pomysłów. Po zarejestrowaniu danych korek wtykamy do butelki. Rano, w czasie poszukiwań tzw. klina, szybko go odnajdziemy. Czekamy na "pamiętliwe" kapsle do piwa i zakrętki do wódki.

 

www.geekstuff4u.com

 

cena: 4500 jenów

 

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

  Podwójna pojemność
Lubimy to urządzenie za jego prostotę i użyteczność. Przywykliśmy już do pendriv'ów o rozmaitych kształtach, ale ten, choć wygląda normalnie, to dodatkowo spełnia, nader przyjemną funkcję. Oprócz pamięci (od 128 MB do 8 GB) zawiera też pewną ilość najprawdziwszego piwa.

Jest rzeczą niepojętą, jak wielka jest inwencja ludzka w wymyślaniu napojów alkoholowych. Wódka z końskiego mleka, z robaków lub jaszczurek, z przeżutej przez stare kobiety kukurydzy? Wszystko, o czym marzysz - a raczej wszystko, co tylko koszmarnego może ci się przyśnić.

Jest tradycyjną polską specjalnością, choć wymyślili ją Włosi. Może być mocna i wytrawna albo delikatna i słodka. I możesz zrobić ją sam. Jesień to najlepszy czas na nalewkę!

Prosty, ale skuteczny sposób na rozdzielenie spraw służbowych od prywatnych. Przynajmniej w dziedzinie zapisywania danych. W jednej obudowie umieszczono dwie pamięci USB.

Tą, na której z chcemy coś zapisać, wybierzemy, przesuwając guzik. Każda z pamięci pomieści 2 GB danych.