www.vat19.com

 

cena: 9,95 dol.

 

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

 

Zobacz też na Logo24:

    

Bajer dla barmanów zawodowców i amatorów. Elektra pour to umieszczone u wylotu butelki czujnik i dioda LED. Kiedy przez szyjkę przepływa płyn, zapala się dioda i oświetla to, co się leje do kieliszka. Teraz nawet w egipskich ciemnościach zawsze trafisz do kieliszka i nie uronisz ani kropli.

Nie musisz kończyć profesjonalnego kursu dla barmanów, by robić dobre drinki. Na początek w zupełności wystarczy kilka akcesoriów, kreatywność i... odrobina wprawy. Wszak trening czyni mistrza!
 

W czym pić mocne trunki 

To było podczas jakiejś imprezy. Litościwie nie powiem, kto organizował. Mnóstwo ludzi, dobre trunki, konkretnie koniak. Serwowany w plastikowych kubeczkach.
Od tamtej pory wiem, że smak alkoholu zależy od tego, w czym się go podaje. Nie wierzycie? Spróbujcie!

 

Strzel sobie jednego

Wielu z nas w dzieciństwie bawiło się w Indian i kowbojów. Dorosłym nie wypada uganiać się z plastikowym koltem po podwórku, ale za to możemy zostać saloonowymi rewolwerowcami. Dystrybutor napojów o nazwie Shots Gun Drink Dispenser może być ozdobą każdego przyjęcia. Urządzamy na przykład zawody w strzelaniu do szklanki. Po opróżnieniu kilku butelek okaże się, kto ma naprawdę pewną rękę i sokole oko.