Pierwsze miesiące roku i kończąca się zima to czas, w którym większość z nas zaczyna poważnie rozważać skupienie się na swoim wyglądzie zewnętrznym. Marzymy o pięknej sylwetce i umięśnionym ciele. Coraz więcej ośrodku spa&welless przygotowuje w tym czasie oferty skierowane specjalnie do mężczyzn. Eksperci opracowują pakiety zabiegów poprawiających wygląd skóry oraz plan treningowy mający wpłynąć na kondycję panów.

Jednym z takich miejsc jest znajdujący się Konstancinie - Zdrój nowy obiekt wyspecjalizowany w wysokiej klasy usługach SPA i wellness, z filozofią kompleksowego podejścia do potrzeb współczesnego mężczyzny.

Pracę nad swoim ciałem zaczynamy od spotkania w Strefie Sportu. Eksperci po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu dopasują plan treningu odpowiedni do kondycji fizycznej i celów każdego mężczyzny. Ćwiczenia przeprowadzane pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów odbywają się przy użyciu najwyższej jakości sprzętu, m.in. Platformy Gravity umożliwiającej wykonanie ponad 300 funkcjonalnych ćwiczeń i pomagającej nie tylko we wzmocnieniu mięśni, ale także stanowiącej niezbędny element w procesie kształtowania sylwetki. Po intensywnym treningu panowie dodatkowo mogą zrelaksować się w Strefie Basenowej, w której znajduje się basen, jaccuzi oraz sauny.

Bliskość nieskażonej przyrody oraz ekologicznie czysta okolica sprawiają, że w znajdującym się w Konstancie-Jeziornie EVA Park Life&SPA panują idealne warunki do głębokiego relaksu i odnowy ciała oraz ducha. Wszystko to w zgodzie z naturalnymi skarbami m.in. solance wydobywanej z własnego ujęcia o głębokości 1750 m, będącej ważnym atutem uzdrowiska w Konstancinie-Zdrój.