Reebok Print Smooth Ultraknit to nowoczesne, stylowe, uniwersalne buty do biegania z precyzyjnie działającą amortyzacją oraz dopracowaną elastycznością w przedniej części podeszwy - innowacyjna konstrukcja z amortyzującą pianką zapewnia płynność kroku, elastyczna podeszwa po-zwala stopom naturalnie się wyginać. Plastyczna pianka ułatwia wybicie, dając poczucie lekkości każdego kroku, a stabilizująca stopy podeszwa zewnętrzna i przewiewna cholewka Ultraknit spra-wiają, że buty są tak wygodne, że trudno się z nimi rozstać.

Reebok Print Smooth Ultraknit świetnie sprawdzą się podczas krótko- i średniodystansowych biegów, interwałów, treningów szybkościowych, uniwersalnych treningów oraz w codziennych stylizacjach athleisure.

PODESZWA:
- Elastyczna podeszwa skutecznie amortyzuje stopy podczas biegu.
- Wykonana z gumy węglowej obwódka wokół pięty i śródstopia zapewnia przyczepność i trwałość.
- Wzorowana na kształcie stopy podeszwa środkowa z pianki o pojedynczej gęstości zapewnia poczucie elastyczności i dostosowującą się do podłoża amortyzację.

CHOLEWKA:
- Bezszwowa cholewka Ultraknit jest funkcjonalna, wygodna i doskonale się prezentuje. Zapewnia przepuszczalność powietrza i oddychalność stopy.
- Wzmocnienie TPU na zapiętku stabilizuje stopę i zwiększa poziom dopasowania.
- Zintegrowany system sznurowania umożliwia indywidualne dopasowanie buta.
- Wykonane z miękkich i elastycznych materiałów kołnierz i zapiętek zwiększają komfort użytkowania.

Obuwie można nabyć na www.reebok.pl. Cena: 329 zł.