Czy koniecznie trzeba zdawać się na łaskę i niełaskę wesołego pana w czerwonym kubraczku (tudzież bliskich nam osób za ?Mikołajem? się kryjących)? A może warto przyjrzeć się propozycjom ekspertów od spełniania męskich życzeń, by wiedzieć o co w liście do Świętego (mamy, żony, przyjaciółki ) poprosić? Warto, zdecydowanie warto A jeśli pan był przez cały rok ciut niegrzeczny cóż, przynajmniej będzie wiedział, jaki podarek może sprawić sobie sam

Od kilku już lat spełnianiem życzeń w zakresie mody męskiej zajmuje się z powodzeniem Giacomo Conti. Firma, która powstała jako odpowiedź na rosnące oczekiwania mężczyzn żądnych modnych i doskonale dopasowanych ubrań, kompleksowo ubiera Polaków przez cały rok. Sukces marki zaowocował siecią już ponad 30 salonów na terenie całego kraju, a plany na rok najbliższy i następne wieszczą nowe otwarcia. Kto jak kto zatem, ale Giacomo Conti w dziedzinie mody męskiej rangę eksperta ma zapewnioną.

Każdy mężczyzn szufladę pełna skarpetek posiada (dostanie pewnie zresztą nową parę od kochanej siostry czy córki) w cenie do 99 zł marka proponuje więc niezbędny każdemu eleganckiemu dżentelmenowi detal - skórzany pasek lub przydatny na co dzień gustowny krawat czy idealny na zimę ciepły szal. Panów spragnionych trendowych dodatków zainteresuje z pewnością powracająca do łask poszetka - barwna chusteczka do przyozdobienia marynarki, swoista kropka nad ?i? modnego stroju. Kolorowy, miękki bezrękawnik czy wizytowa koszula to również świetne propozycje dla każdego pana, dostępne w cenie poniżej 100 zł.

W tym roku Giacomo Conti wprowadziło do swoich salonów kolekcję perfum, na którą składają się dwa męskie i wyraziste zapachy: Classic - o klasycznym rodowodzie, idealny by dobrze zacząć każdy dzień i Active - z nutą świeżości, doskonały na okazje mniej formalne, weekendowe. Elegancki flakon, kryjący przyjemne wonie będzie doskonałym dodatkiem do modnej garderoby. W przedziale do 149 zł można też uzupełnić o elegancki drobiazg swój zimowy ekwipunek, warto więc wpisać na listę życzeń skórzane rękawice bądź ciepły wełniany półgolf, dzięki którym niestraszna będzie najbardziej sroga zima.

W okresie przedświątecznym nie bez powodu triumfy w salonach Giacomo Conti święcą koszule i swetry. W cenie do 199 zł otrzymamy produkty wykonane z najlepszych tkanin. Koszule ze 100% bawełny ozdobione tak modnymi obecnie wstawkami kontrastowymi czy atrakcyjnymi przeszyciami lub swetry z wełny merynos, tak przytulnie ciepłej i miękkiej to doskonałe propozycje na świąteczne podarki, żaden mężczyzna nie powinien zatem zawahać się przed wysłaniem do Mikołaja i jego pomocników (czy raczej pomocnic ) listu ze stosowną adnotacją.

Budżet do 299 zł pozwoli panom cieszyć się fantastycznym zestawem - puszysty sweter czy elegancka koszula w towarzystwie flakonu nowych perfum Giacomo Conti wywołają uśmiech na każdej męskiej twarzy.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak sięgnąć po pióro celem wystosowania świątecznego listu pełnego marzeń, tudzież szepnąć na uszko ukochanej osobie, co zamiast rózgi modny mężczyzna chciałby znaleźć pod choinką Po więcej propozycji zapraszamy na www.prezenty.giacomo.pl i facebook'owy profil marki (https://www.facebook.com/GiacomoPL?fref=ts ).