Są nimi:

  1. Mateusz Gamrot - mistrz KSW w wadze lekkiej z 12 zwycięstwami na koncie. Ma 26 lat i jest najmłodszym z mistrzów federacji. W maju zmierzy się z weteranem UFC Normanem Parke i będzie bronił mistrzowskiego pasa. Według ekspertów ma szansę na zawrotną międzynarodową karierę.

  2. Borys Mańkowski - 19 zwycięstw, 5 porażek i jeden remis. Mistrz KSW w wadze półśredniej. Swój najbliższy pojedynek stoczy z Mamedem Khalidovem. Choć jest młodszy od swojego przeciwnika, to jest też niższy. Może to mieć znaczący wpływ na przebieg walki.

  3. Mamed Khalidov - 33 zwycięstwa, 4 porażki i 2 remisy. Mistrz KSW w wadze średniej. Jego ostatnia (zwycięska rzecz jasna) walka trwała nieco ponad 20 sekund. Na Narodowym stoczy 40. walkę w swojej karierze.

  4. Tomasz Narkun - 13 zwycięstw i 2 porażki. Mistrz KSW w wadze półciężkiej. Swego czasu uznawany za zbyt grzecznego, jak na zawodnika MMA. Mistrzowskiego pasa bronił do tej pory w świetnym stylu. Podczas 39 gali KSW zmierzy się z Marcinem Wójcikiem.

  5. Marcin Wrzosek - 12 zwycięstw i 3 porażki. Karierę zaczynał w USA, próbując zdobyć angaż w amerykańskiej federacji. Po powrocie do Polski skupił się na treningach i od roku walczy w federacji KSW.

- MMA jest w Polsce równie popularne co skoki narciarskie i piłka nożna - zauważa Marcin Kasprzak, redaktor naczelny miesięcznika LOGO. - Poza prezentacją zawodników, czytelnikom LOGO oddajemy poradnik o KSW, czyli zestaw informacji, które każdy facet powinien znać przed majową galą na Stadionie Narodowym - dodaje.

A zanim spotkasz się z kumplami na oglądanie gali KSW, sprawdź, co jeszcze znalazło się w majowym LOGO:

  • - Praktyczny poradnik ślubny dla facetów;
  • - Wywiad z Rocco Sifredi - czy bycie gwiazdą porno może być zawodem marzeń dla faceta?
  • - Przegląd najlepszych rowerów na początek sezonu;

oraz wirtualna rzeczywistość w praktyce, nowy dział o najlepszych zegarkach na świecie i wiele męskich tematów na prawie 200 stronach magazynu. W kioskach już od 28 kwietnia.

LOGO to lifestyleowy miesięcznik dla mężczyzn, którzy dbają o wygląd, uprawiają sport, interesują się nowościami i cenią produkty dobrej jakości. Jako jedyny na rynku zawiera obszerne działy poświęcone męskiej modzie i zasadom stylu. Znajdziemy w nim rubryki poświęcone modzie, gadżetom, nowym technologiom, sportowi, motoryzacji, pielęgnacji, kuchni i alkoholom.