5 najgorszych pomysłów


Chyba trudno sobie wyobrazić bardziej nietaktowny prezent od ukochanego mężczyzny niż zabieg depilacji w salonie. Pozwólmy kobiecie, by tego typu zabiegi planowała sobie sama.


Odkurzacz, patelnia, pralka, a może nowy mop? Jeżeli kobieta nie zasugeruje swojemu partnerowi, że lubi otrzymywać w prezencie sprzęty domowe, mężczyzna przenigdy nie powinien fundować jej tego typu prezentu. panowie, dla większości z nas prace domowe, to nie jest żadne hobby.


Dobrym pomysłem na prezent od ukochanego może być elegancka bielizna. Pod warunkiem, że nie jest to bielizna wyszczuplająca albo o 3 rozmiary za duże majtki. Żadna kobieta nie chce się dowiedzieć, że mężczyzna tak ją widzi.


Nie radzimy także kupować jej tego, co sam lubi najbardziej, no chyba, że będzie to sportowe auto, albo mają wspólne pasje z partnerką. W innym wypadku nóż sportowy albo bilet na koncert heavymetalowy mogą wprawić ją w zakłopotanie.


Zwracajcie uwagę na to, co lubi. Nie kupujcie jej grubego swetra, jeśli wiecie, że chodzi wyłącznie w garsonkach. Albo pudła czekoladek, gdy właśnie jest na diecie, albo karnetu do filharmonii, skoro nie cierpi muzyki klasycznej.

5 najlepszych pomysłów


Szyta na wymiar sukienka. Prezent drogi, ale na lata. Każda kobieta chce mieć rzecz stworzoną tylko dla siebie, które będzie idealnie dopasowana do jej wymiarów. Ceny takich sukienek zaczynają się od ok. 300 zł. Ostatnio furorę wśród fanek mody robi warszawska marka Szyjemy Sukienki, w której można zamówić sukienkę według gotowego wzoru ze strony internetowej albo poprosić o uszycie zupełnie indywidualnego projektu. Zawsze też pozostaje polecana przez krawcowej.


Zestaw zabiegów manicure i pedicure. Cena zaczyna się od 100 zł.


Masaż w czekoladzie czyli słodycze w wersji dla kobiet na diecie. Relaksacyjny masaż z użyciem białej lub czarnej czekolady trwa ok. godziny. Ceny zaczynają się od 100 zł.


Weekendowy wyjazd niespodzianka. Większość przepytanych przeze mnie koleżanek na pytanie jaki jest ich wymarzony prezent na dzień kobiet? Wyjazd. Może więc warto po prostu zarezerwować pokój na weekendowy wypoczynek.


Pomysł sprawdzony od lat - bukiet jej ulubionych kwiatów. Można go połączyć z własnoręcznie przygotowaną kolacją.