Marka Pasja Smaku

Ciastka o smaku karmelowym (125 g - 3,99 zł)
Produkuje je PPHU Lumar. Firma ma swoją siedzibę w Byczynie (woj. opolskie) i działa od 1992 r. W ofercie ma m.in. czekoladowe cukierki Tufinki, pralinki Lumarki czy ciasteczka Milanea; kakaowe w czekoladzie, maślane albo karmelowe. Słodycze, jak mówił nam jeden z pracowników firmy, są dystrybuowane na całym świecie, z wyjątkiem Afryki. Czy są identyczne jak te, które można dostać w Żabce? Tego nie był już w stanie nam powiedzieć.Czekolada mleczna (90 g - 1,79 zł)
Czekolady z Żabki to wyrób ZWC Millano Krzysztof Kotas, firmy z Przeźmierowa koło Poznania, istniejącej na rynku od ponad ćwierć wieku. ZWC Millano posiada markę Baron Excellent, której słodycze sprzedawane są na całym świecie. Wśród nich są m.in. czekolady. W sklepach Społem można je dostać w cenach zbliżonych do tych z Żabki, z tym że ich objętość jest większa o 10 g.Choco loco (100 g - 2,99 zł)
ZWC Millano produkuje też dla Żabki batoniki czekoladowe z nadzieniem o smaku mlecznym.

Marka Max Snack

Orzeszki papryka (100 g - 2,49 zł)
Ten produkt to wyrób Intersnack Poland, firmy ze Słomników koło Krakowa, będącej właścicielem m.in. marki Felix.Prażynki ziemniaczane (70 g - 2,29 zł)
Prażynki dla Żabki produkuje P.P-H Okruszek Tomasz Jarosiński. Firma została założona w 1989 r., niedaleko Płocka. Z początku produkowano w niej chrupki kukurydziane. Obecnie również makarony, paluszki i właśnie prażynki. Produkty firmy można dostać w sieciach handlowych w Polsce i innych krajach europejskich.Wafel orzechowy (40 g - 99 gr)
To produkt firmy Magnolia z siedzibą w Lubsku, która produkcją wafli zajmuje się od ponad 30 lat. W ofercie ma rurki waflowe, wafle suche albo przekładane.

Marka Spiżarnia Natury

Chrzan tarty (170 g - 1,89 zł)
Producentem jest firma z Pajęczna TAT-POL, znana przede wszystkim z wyrobu produktów sprzedawanych w Polsce i za granicą pod marką Fructos K&K. TAT-POL istnieje od ponad 30 lat. Za chrzan stołowy otrzymała złoty medal na targach w Kanadzie.Dżem brzoskwiniowy (240 g - 3,29 zł)
Dżemy produkuje spółka Materne Polska, będąca częścią francuskiej firmy Andros. Firma ma swój zakład w Łopatkach niedaleko Lublina, gdzie działa od 1992 r. Jest to jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce w Polsce. Produkuje dżemy, konfitury i powidła.Miód wielokwiatowy (400 g - 8,39 zł)
Miody pochodzą od przedsiębiorstwa Huzar z Nowego Sącza, istniejącego od 1997 r. Spółka produkuje m.in. miody wielokwiatowe, spadziowe, lipowe, akacjowe oraz miody pitne. Miód wielokwiatowy Huzar w internetowym sklepie Społem kosztuje 12,25 zł za 500 g.

Marka Level Up

Napój energetyczny (0,5 l - 2,49 zł)
Napoje energetyczne i izotoniczne produkuje dla Żabki firma FoodCare (dawniej Gellwe), czyli producent napojów Black (dawniej Tiger), 4move i Frugo. Firmę Foodcare możemy kojarzyć też z wyrobów galaretek marki Gellwe czy musli Fitella. Firma istnieje od 1984 r. Produkuje też dodatki do pieczenia, kakao, czekolady do picia itp. Produkty są sprzedawane także w USA i w krajach azjatyckich. Dla porównania - półlitrowa butelka napoju energetycznego Black w sklepie internetowym Tesco kosztuje 3 zł.Napój izotoniczny jagodowy (0,5 l - 1,99 zł)
Podobny napój izotoniczny jak ten produkowany dla Żabki - również produkowany przez firmę FoodCare pod marką 4move, w hipermarkecie kosztuje 3,29 zł, ale w butelce o objętości 700 ml.

Żabka Polska

Spółka zarządza już ponad 3,3 tys. sklepów. W zeszłym roku otworzyła rekordową liczbę 460 placówek: 240 sklepów pod szyldem Żabka i 220 pod szyldem Freshmarket. W tym roku chce, by ta liczba wzrosła do 600, a w ciągu najbliższych czterech lat do 2 tys. - podaje Portalspozywczy.pl. Oprócz nowych sklepów w spółce Żabka cały czas przybywa marek własnych.