- Moje życzenie było związane z pomocą dla zwierząt. Nałęczowianka spełni je przekazując 10 000 zł schronisku ?Na Paluchu?. Pamiętajmy, że zwierzęta to nasi najlepsi przyjaciele, dzięki którym również podejmujemy drobne aktywności, jak pójście na spacer, trucht w pobliskim lesie czy parku. To one często są naszymi motywatorami, a wiem co mówię, bo najczęściej biegam właśnie z moją suczką Oksą! - mówi Katarzyna Bujakiewicz. Aktorka, miłośniczka zwierząt oraz aktywnego stylu życia, biorąc udział w akcji, udowadnia, że można spełniać noworoczne życzenia i jednocześnie zachęca innych  do podjęcia takiego wyzwania.

Akcja Witalnego Nowego Roku, ma na celu zaktywizowanie wszystkich Polaków w okresie noworocznym. Zachęca ich do myślenia o innych, a jednocześnie realizacji własnych marzeń, planowania i bycia aktywnym na co dzień mimo zimowej aury. - Początek roku obfituje zwykle w liczne postanowienia i obietnice. Zazwyczaj podejmujemy nowe indywidualne wyzwania związane z różnorodnymi dziedzinami życia. A czego życzymy innym? Składając sobie noworoczne życzenia często zapominamy o ich istocie, czyli szczerości i sprawczości. Dlatego Nałęczowianka w tym Nowym Witalnym Roku pragnie zachęcić wszystkich do składania życzeń motywujących do aktywności. Nawet zimową porą przypomina o tym, że jest ona potrzebna organizmowi cały rok. Tak jak woda, która jest źródłem witalności. Warto zawsze mieć przy sobie również na zimowym spacerze z psem, na lodowisku czy kuligu - mówi Katarzyna Jamiołkowska, Senior Brand Manager marki Nałęczowianka.

 

Zimowa zabawa Nałęczowianki jest dla każdego. Wystarczy wziąć udział w jednym z czterech eventów w Polsce: w Warszawie (9 stycznia), Lublinie (16 stycznia), Zakopanem (23 stycznia) i Wrocławiu (30 stycznia) i nagrać pomysłowe życzenia dla kogoś z rodziny czy przyjaciół, w specjalnej ?gifobudce?. Następnie dodać go do postu konkursowego na Facebooku na profilu Nałęczowianki z hasztagiem #NiechSięStanie.

 

Osoby które nie wezmą udziału w evencie również będą miały szansę wykazania się kreatywnością i możliwością realizacji życzenia dla bliskiej osoby. Wystarczy, że wykonają zdjęcie lub filmik. Prace będą oceniane wg oryginalności i realizacji idei witalności pomysłu. Cotygodniowa odsłona konkursu, będzie miała swoją premierę w dzień eventu, a finał w piątek, w przededniu kolejnego wydarzenia. Na realizację 4 zwycięskich życzeń Nałęczowianka przeznaczyła 50 000 zł. Akcja potrwa do 5 lutego, do końca dnia.

 

Więcej informacji o kampanii można znaleźć na:

Facebook:  www.Facebook.com/WodaNaleczowianka

Instagram: www.Instagram.com/naleczowiankapl/

YouTube: www.YouTube.com/watch?v=ePe2k9wb7TE

Witalne eventy odbędą się w godz. od 12:00 do 20.00,:

  • 9 stycznia w Warszawie przy Zimowym Narodowym
  • 16 stycznia w Lublinie przy lodowisku Ice Mania
  • 23 stycznia w Zakopanem na Górnej stacji Gubałówki
  • 30 stycznia we Wrocławiu przy lodowisku koło Hali Stulecia