Mężczyzna sukcesu i piękna kobieta u boku. Mariusz Czerkawski (na zdjęciu z żoną Emilią Raszyńską), to nasz kandydat do tytułu Stylowego Mężczyzny Czerwca. Na imprezie Samochód Roku Playboya pojawił się w takiej oto stylizacji:

Mariusz Czerkawski, żona EmiliaKapif

Bartek Michalec, projektant marki Zuo Corp mówi, że lansowany przez wiele sezonów taki look włoskiego dandysa bardzo silnie przeniknął na polskie salony. Ale w wykonaniu Mariusza Czerkawskiego nabrał świeżości.

- Zestawienia jasnych spodni z kraciastymi marynarkami, kolorowe butonierki, pastelowe koszule oraz luksusowe dodatki w stylu francuskiej riwiery wyskakują wręcz z lodówki, kiedy oglądamy letnie stylizacje mężczyzn polskiego show-biznesu. Wydawałoby się, że w tym temacie nie da opowiedzieć się już nic ciekawego, tym bardziej zaskakująca jest stylizacja Mariusza Czerkawskiego. Niby wszystko jak z wyżej podanej recepty, ale bardzo niedopowiedziane. Khaki marynarka zestawiona z bladoróżowymi spodniami, które w wysublimowany sposób zostały zwieńczone  skórzanymi dodatkami o połyskliwej barwie głębokiej czekolady. Kropką nad "i" jest z pozoru niepasująca butonierka łącząca w sobie barwy ultramaryny i różu - komentuje projektant. - Zestaw ten pokazuje, co znaczy bycie nowoczesnym w klasyce. Detal to świeżość i wyrafinowanie. Mariusz, wielkie brawa!

Czy piękna żona pomagała Czerkawskiemu w wyborze ciuchów?  - Sam wybrałem rzeczy, posklejałem i założyłem - mówi Logo 24 Mariusz Czerkawski. - Potem zapytałem: Emilka, ok? Powiedziała, że ok, więc poszedłem tak na imprezę Playboya. Ufam mojej żonie - dodaje słynny hokeista.

Jesteście ciekawi, z czego składa się ta stylizacja? To popatrzcie!

Buty Strellson (w tym samym kolorze co pasek):

Mariusz Czerkawski., stylowy mężczyzna logo 24Kapif

Spodnie Xagon Man (z Reykjavik District):

Mariusz Czerkawski. , stylowy mezczyzna logo 24Kapif

Marynarka Rage Age (to ulubiona ostatnio marka sportowców, m.in. Marka Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego) w połączeniu z koszulą  Exibit (z Reykjavik District). Zwróćcie uwagę na oryginalną poszetkę!

Mariusz Czerkawski, stylowy mezczyzna logo 24Kapif

Co myślicie o stylizacji Mariusza Czerkawskiego? Głosujcie!

Angelika Swoboda