Obiecywaliśmy sobie, że w tym plebiscycie spróbujemy unikać bardzo znanych panów, ale - tu bijemy się w piersi - w czerwcu nam się to nie udało. Po prostu nie mogliśmy nie pokazać stylizacji Bogusława Lindy na Samochodzie Roku Playboya.

Bogusław LindaKapif

Jak zdradziła nam żona aktora Lidia Popiel, Bogusław Linda sam wymyślił tę stylizację. - Mnie akurat nie było wtedy w domu. Mąż sam wybrał sobie garnitur i dodatki - mówi nam Lidia Popiel.

Bogusław Linda założył garnitur Jimmy Choo z kolekcji dla H@M i koszulę Diesel. Naszą uwagę przykuła oryginalna biżuteria. Koraliki z granatów to prezent od żony:

Bogusław Linda, logo 24, stylowy mezczyznaKapif

Przepisowo odpięty dolny guzik marynarki:

Bogusław Linda., stylowy męzczyzna, logo 24Kapif

Oraz klasyczne czarne buty ("włoska robota"):

Bogusław Linda, logo 24, stylowy mężczyznaKapif

 

Bartek Michalec, projektant marki Zuo Corp uważa, że tak wybitnego aktora jak Linda, moda się wcale nie tyczy. - Dokonania aktorskie, silny, nieskazitelny wizerunek pełen charyzmy wystarczą aby klasyczny czarny garnitur był na nim czymś bardziej niż "trendy". Trudno rozpatrywać tak wybitną postać czy jest modnie wygląda, bo bez względu na to w co jest ubrany jest ponad modą. Nawet naszyjnik z koralików, przynależący do estetyki surferów broni się na Lindzie, gdyż jest elementem silnej osobowości. Próby doszukiwania się błędów typu, że garnitur mógłby być bardziej dopasowany albo że naszyjnik jest niewspółczesny i niemodny byłoby po prostu modowym malkontenctwem. Ktoś taki jak pan Linda nie potrzebuje anturażu prosto z modnego katalogu. I to jest styl! - komentuje projektant.

Podoba Wam się Bogusław Linda w eleganckiej wersji? Czekamy na Wasze głosy!

Angelika Swoboda