O tym, jak mieszkasz, gdzie spędzasz wakacje i jakie pijesz wina, wiedzą nieliczni. Luksusowy samochód zostawiasz w garażu. A zegarek - który już dawno przestał być tylko narzędziem do odmierzania czasu - masz zawsze przy sobie. W dyskretny sposób pokaże twoje pasje, zdradzi status, poprawi wizerunek.

Maserati
Fot. materiały partnera

MASERATI - ZEGAREK NIEPRZECIĘTNY

Nie znamy mężczyzny, który nie chciałby w swoim garażu parkować samochodu Maserati. Włoska firma od lat wyznacza motoryzacyjne standardy, za którymi starają się podążać producenci z całego świata. Model Quattroporte to idealne połączenie luksusu i sportowego charakteru, a Levante udowadnia, że nawet SUV-y - coraz popularniejsze - mogą być zadziorne.

Ale charakterystyczny design i duch Maserati to nie tylko samochody. Słynny trójząb - logo włoskiej marki - odnajdziemy również na ekskluzywnych czasomierzach, które producent ma w swoim portfolio.

Modele zaprojektowane są w zgodzie z nowoczesnymi trendami, które łączą w sobie zarówno modernistyczny, jak i klasyczny styl. Ich design nawiązuje do elementów samochodów Maserati np. charakterystycznych felg, deski rozdzielczej czy zdobień kierownicy. Zegarki są niepowtarzalne i przyciągają wzrok. Spektrum zastosowań tych czasomierzy zawdzięczamy bardzo rozbudowanej kolekcji.

Maserati
Fot. materiały partnera

Wśród zegarków znajdziemy modele zbudowane na paskach skórzanych (dużo bardziej prestiżowych niż paskach z kauczuku pojawiających się w czasomierzach stricte sportowych), które są inspirowane obiciami wnętrza auta oraz bransoletach stalowych, zapewniających bardziej elegancki wygląd. Wszystkie egzemplarze są jednak zachowane w sportowym klimacie i mają widoczne logo producenta - słynny trójząb Maserati. W każdym modelu zastosowano różne funkcje wyróżniające je na tle innych np. datownik, chronograf czy charakterystyczną tarczę typu skeleton, która pozwala na obserwację pracującego mechanizmu.

 

Maserati Potenza
Fot. materiały prasowe

NIEPOWTARZALNY SKELETON, CZYLI MASERATI POTENZA R8821108002

Tarczę typu skeleton możemy podziwiać w modelu Maserati Potenza R8821108002. To świetnie prezentujący się na nadgarstku czasomierz, którego koperta została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką koloru różowego złota. Całość dopełnia skórzany czarny pasek z wygodnym zapięciem. Wodoszczelność? Do 100 metrów, tak więc zegarek można mieć ze sobą podczas pływania.

Maserati Potenza R8821108002 to czasomierz, który docenią nie tylko zagorzali fani motoryzacji. Bo charakterystyczny trójząb - a więc logo włoskiego producenta - jest gwarancją jakości i prestiżu. Zegarki Maserati to efektowny wygląd i luksus, a także - elegancja, którą możemy nosić na ręce. Z kolei gwarancją komfortu użytkowania są wysokiej jakości materiały użyte przy ich produkcji.

Czasomierze Maserati - mimo swojego sportowego charakteru - idealnie sprawdzają się zarówno w codziennych, jak i eleganckich stylizacjach. Ale o tym musisz przekonać się już sam.