Nawet jeżeli nie jesteś prawdziwym twardzielem, to w tym gustownym wdzianku niestraszny ci będzie spacer po warszawskiej Pradze, poznańskim Dębcu, krakowskiej Nowej Hucie czy nawet po trójmiejskiej Zaspie. Wsiądziesz w nim do wagonu pełnego kiboli i nawet gdy wyrzucą cię w trakcie jazdy z pociągu, to masz szanse na przeżycie. Najnormalniej w świecie wyglądające ubranie swoje największe zalety kryje w środku. Ma specjalną wkładkę, która ma ochronić ubranego przed przed pociskami z broni krótkiej. Częściej spotykane w niebezpiecznych miejscach noże, śrubokręty, kije i inne przyrządy służące do regulowania sporów i wyrażania negatywnych emocji nie zrobią na ubraniu ani na jego właścicielu większego wrażenia.

 

www.bladerunner.tv

Cena: 80 funtów

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały promocyjne (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety , broń 

Żebyś się kulom nie kłaniał

Żebyś się kulom nie kłaniał

Właściwe ciuchy, jeśli jesteś po niewłaściwej stronie lufy - tak pisze o nich "New York Times". To oferta butiku w dzielnicy Polanco w Ciudad de México. Wszystkie sprzedawane tam rzeczy są kuloodporne.

Podkładka na biurową wojnę

Podkładka na biurową wojnę

Mając taką podkładkę, już nigdy nie zechcesz się rozstać z dokumentami i notatkami - z tego prostego powodu, że?mogą ci uratować życie.

Wojskowe gadżety, z których możemy być dumni

Na pewno słyszałeś o radzieckim kałasznikowie. A czy wiesz, że karabiny produkowane w Polsce nie ustępują swoim odpowiednikom z innych krajów? Zobacz te i inne wojskowe gadżety, z których możemy być dumni.

Przez pół dnia się skradasz, czołgasz, zastygasz w bezruchu na kilka godzin, obserwujesz, sprawdzasz, przeliczasz... Oddajesz jeden celny strzał. Znikasz.