Uszyta z lekkiej, przyjemnej w dotyku poliestrowej tkaniny, ma tzw. pamięć kształtu. Oznacza to, że kurtka jest bardzo plastyczna i właściwie się nie gniecie, a jeśli nawet zdarzy się jakieś zagniecenie, można je zniwelować jednym ruchem ręki. Wdzianko idealne na podróż.

 

Irydium by Diverse

Cena 279 zł

 

Tekst: Magdalena Rosłaniec

Zdjęcia: Paweł Kiszkiel, materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

Koszula szyta na miarę

Ceny koszul szytych na miarę nie mrożą już krwi w żyłach, a zyskać można wiele: produkt stworzony specjalnie z myślą o twoich potrzebach, sylwetce, guście, gwarancja wysokiej jakości, dobry krój, staranne wykończenie, a przez to nienaganny wizerunek.

Marynarka na 4 sposoby

Prawie każda casualowa marynarka nadaje się do zestawów całkiem eleganckich i zupełnie luzackich. Warto popróbować. Oto przykład czterech zupełnie różnych stylizacji z modną dwurzędową marynarką w roli głównej.

Marc O'Polo w Polsce!

Wizyta w sklepie Marc O'Polo to dla ludzi ceniących w ubraniach jakość i uniwersalny styl obowiązkowy punkt programu w czasie wizyt w europejskich stolicach.

Moda na życzenie

Moda z wybiegów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się niedostępna. Zapytaliśmy was na Facebooku, które stylizacje wielkich projektantów podobają się wam najbardziej. Wybraliście, a my poszliśmy do polskich sklepów i przygotowaliśmy zupełnie podobne zestawy

10 najlepszych stron w sieci - moda męska

Moda długo stroniła od internetu, traktując go jako miejsce zbyt