Piotr Czachor to związany z Krakowem (ukończył tam Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru) projektant, który tworzy kolekcje damskie, męskie, modę dziecięcą i torby, głównie z ekobawełny i tkanin z recyklingu.

Jego projekty są proste, bezpretensjonalne, kolorowe, wygodne, porządnie wykonane i efektowne - jednym słowem: typowo streetwearowe. A co więcej, w bardzo przystępnych cenach! Znakiem rozpoznawczym projektanta jest czaszka i otwarte nożyczki (modelach dziecięcych czaszkę zastępuje serce). Czachor projektuje też na indywidualne zamówienia.

My pokazujemy modne męskie bluzy jego projektu a jako bonus - dwie torby i kardigan. Jeśli spodobały ci się projekty Piotra Czachora może zajrzeć na jego profil na FB.

 

Zobacz też na Logo24:

Fantastyczne spodnie: Madox Design. Polska marka!

Spodnie z kolekcji Madox Design: beżowe bryczesy. Bawełna, żakard. Cena: 280 zł, spodnie, moda męska, kolekcje, Fantastyczne spodnie: Madox Design. Polska marka!

Akademia stylu: 13 modowych obciachów

Akademia stylu: 13 modowych obciachów. Białe skarpety, ciemne półbuty, moda męska, akademia stylu

Styl: spinki do mankietów

Styl: spinki do mankietów, moda męska, dodatki, styl, Spinki z kolekcji Apart, białe złoto, brylanty, anyx. Cena: 5490 zł, apart