Lato jak zawsze kapryśne, więc korzystajmy z każdego ciepłego weekendu. Żeby wybrać się na piknik wcale nie trzeba jechać za miasto. Zamiast jeść śniadanie, obiad czy kolację w domu, wybierzmy się choćby do najbliższego parku. Ubierając się na piknik, pamiętajmy przede wszystkim o tym, że będziemy siedzieć na trawie. A więc po pierwsze, ma nam być wygodnie, po drugie, łatwo się ubrudzić.

Nie zakładajmy więc zbyt obcisłych, ani zbyt eleganckich spodni. Idealnym wyborem będą chinosy, najlepiej w nieco ciemniejszym niż tradycyjnie kolorze (plamy z trawy są dość trudne do usunięcia). Świetnym wyborem będą też krótkie spodnie - byle nie za krótkie i nie za obcisłe. Jeśli koszula, to luźna, wzorzysta (jeśli się pogniecie, nie będzie to tak widoczne), z naturalnej tkaniny. Albo bawełniana koszulka, czyli t-shirt, np. w modnym w tym sezonie marynarskim stylu. Warto zabrać ze sobą jakieś nakrycie głowy - na wypadek, gdyby pogoda wyjątkowo dopisała. A buty najlepiej wybrać lekkie i takie, które łatwo i szybko się zakłada i zdejmuje.

Warto też zaopatrzyć się w gotowy kosz piknikowy z odpowiednimi naczyniami oraz specjalny piknikowy koc - izolowany od spodu i zwijany w wygodny do noszenia rulon z rączką.

 

Zobacz też na Logo24:

Unikalna polska moda: Pinata Unique

Koszulka z kolekcji Pinata Unique. Cena: 69 zł, koszulki, moda męska, kolekcje, Unikalna polska moda: Pinata Unique

Stylowe kapelusze: panama dla pana

Kapelusz z kolekcji Carry, dodatki, moda męska, styl

Modne okulary przeciwsłoneczne do 300 zł

okulary przeciwsłoneczne, moda męska, Modne okulary przeciwsłoneczne do 300 zł. Okulary przeciwsłoneczne typu aviator z kolekcji lato 2012 firmy Richmond