Nasz strój nie powinien być całkowicie swobodny, powinien zachowywać nieco formalny styl - oczywiście dostosowany do spędzania czasu na świeżym powietrzu. To wyważenie między formalnym a swobodnym nie jest wbrew pozorom takie proste. Dobrym rozwiązaniem są jasne marynarki - zakładane do jeansów albo krótkich spodenek.

moda męska

Do marynarki możemy założyć prosty jednobarwny podkoszulek (albo koszulkę polo), a jeśli zdecydujemy się na koszulę, zamiast krawata wybierzmy muchę, albo po prostu zostawmy ostatni guzik rozpięty. Efekt swobodnej elegancji pomoże nam też osiągnąć poszetka, najlepiej wzorzysta - nie łączmy jej jednak z krawatem ani muchą, żeby nie przesadzić z elegancją.

Bermudy można też zastąpić chinosami, najlepiej w którymś z modnym letnich kolorów. Jako obuwie bardzo dobrze sprawdzą się w takiej sytuacji mokasyny. Warto zdecydować się na lekkie, naturalne tkaniny, takie jak bawełna czy len, i jasne ale wyraziste kolory, takie jak błękit, czy żółty. Przydatnym dodatkiem będzie kapelusz - najlepiej słomkowy typu panama. Nie tylko ochroni nas przed słońcem, ale też doda stylizacji charakteru.

 

 

Zobacz też na Logo24:

Styl: jak dobrać buty do krótkich spodni

buty, mokasyny, styl, moda męska, spodnie, Styl: jak dobrać buty do krótkich spodni, Jak dobrać buty do krótkich spodni. Stylizacja z pokazu Carlo Pignatelli

Styl: kolory lata

Styl: kolory lata. Versace, moda męska, styl, versace

Vslv's World: moda made in China

vislav, moda męska, Vslv's World: moda made in China, Vslv's World: moda made in China. Zestaw, którego inspiracją była czapeczka przypominająca współczesne militarne nakrycie głowy z jakiegoś azjatyckiego kraju