Łączenie trendów to wyższa szkoła stylizacyjnej jazdy - trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Jak to zrobić? Przede wszystkim nic na siłę. Jeśli nie mamy nosa do stylizacji albo źle się w czymś czujemy, lepiej zachować umiar.

W sezonie letnim najmodniejsze kolory to żółty, pomarańczowy i błękitny. Nie znaczy to jednak, że trzeba je wszystkie połączyć w jednej stylizacji. Jeśli np. zdecydujemy się na jakiś bardzo wyrazisty wzór, warto "skontrować? taki wybór bardziej neutralnym, spokojnym dołem. I odwrotnie wzorzyste spodnie z Zary świetnie komponują się z gładką, białą, prostą w kroju koszulką.

Można oczywiście trendy łączyć, ale - powtarzamy - z umiarem. Np. bardzo modny od kilku sezonów styl marynarski świetnie komponuje się z modnymi chinosami i dużą torbą noszona w ręku.

Koszulka polo z kolekcji H&M. Cena: 79,90 zł, moda męska

Z kolei prążkowana marynarka w stylu marynarskim zyskuje ekstrawagancji w połączeniu z modnie zawiązaną apaszką i noszona na zwykły prosty t-shirt. Jeśli szukamy butów na lato i zdecydujemy się na modne i wygodne espadryle, czemu nie wybrać takich w najmodniejszym kolorze, np. pomarańczowym?

W naturalny sposób łączy się też ze sobą np. moda na podwijane nogawki i mokasyny noszone bez skarpetek. Jeśli do tego połączenia dorzucimy modny kolor spodni lub marynarki, np. miętowy, powstanie stylizacja  dobrze zbalansowana i na czasie.

 

 

Czytaj też na Logo24:

Akademia stylu: 13 modowych obciachów

Akademia stylu: 13 modowych obciachów

Krok po kroku: jak perfekcyjnie wyprasować koszulę

Krok po kroku: jak perfekcyjnie wyprasować koszulę, moda męska, koszule męskie, krok po kroku

Logo z klasą: Salvatore Ferragamo

Logo z klasą: Salvatore Ferragamo, logo z klasą, moda męska, buty

Wydawać by się mogło, że im więcej modowych  trendów danego sezonu połączymy w swoim ubiorze, tym modniejsi będziemy. Logiczne. No więc wcale nie. Łączenie trendów to wyższa szkola stylizacyjnej jazdy - trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Jak to zrobić? Przede wszystkim nic na siłę. Jeśli nie mamy nosa do stylizacji albo źle się w czymś czujemy, lepiej zachować umiar. W sezonie letnim najmodniejsze kolory to żółty, pomorańczowy i błękitny. Nie znaczy to jednak, że trzeba je wszystkie połączyć w jednej stylizacji. Jeśli np. zdecydujemy się na jakiś bardzo wyrazisty wzór, jak np. prezentowana obok koszula w kwiaty, warto "skontrować? taki wybór bardziej neutralnym, spokojnym dołem. I odwrotnie - pokazywane obok wzorzyste spodnie z Zary świetnie komponują się z gładką, białą, prostą w kroju koszulką. Można oczywiście trendy łaczyć, ale - powtażamy - z umiarem. Np. bardzo modny od kilku sezonów styl marynarski świetnie komponuje się z modnymi chinosami i dużą torbą noszona w ręku. Z kolei prążkowana marynarka w stylu marynarskim zyskuje ekstrawagancji w połączeniu z modnie zawiązaną apaszką i noszona na zwykły prosty T-shirt. Jeśli szukamy butów na lato i zdecydujemy się na modne i wygodne espadryle, czemu nie wybrac takich w najmodniejszym kolorze, np. pomarańczowym?