MAISU Creative Couture to marka stworzona przez projektantkę Maję Suchecką, absolwentkę Wyższej Szkoły Projektowania Mody w Barcelonie.

- Ubolewam nad tym, że w Polsce moda męska jest bardzo uboga, rynek jest nasycony konfekcją damska, a o mężczyznach nie pamiętamy - mówi Maja. W Hiszpanii, gdzie studiowała, i gdzie zaczęła się jej fascynacja sztuką i designem, modę damską traktuje się równorzędnie z modą męska, dlatego stylizacja mężczyzn nie jest jej obca.

- Mam coraz więcej klientów, którzy narzekają na braki odzieży męskiej na rynku, wiec stawiłam czoła temu wyzwaniu i z miłą chęcią ubieram również panów - komentuje.

Koszula z kolekcji Maisu, moda męska, koszulefot. Maisu

Dyplomowa kolekcja Maji, "The Sound of Beethoven" zdobyła za granicą uznanie, zdobyła wiele wyróżnień i była wielokrotnie pokazywana, miedzy innymi na prestiżowej imprezie Bread and Butter, czy podczas Fundacji Sztuki ModaFad.

Jej pierwszy krajowy pokaz odbył się w Gdańsku, na targach Amberif 2009. Później był finał konkursu Złota Nitka w Łodzi i udział w Fashion Week Poland. A teraz możecie kupić którąś ze starannie wykończonych, uszytych z włoskiej bawełny, zaprojektowanych z dbałością o detale koszul.

Koszula z kolekcji Maisu, moda męska, koszulefot. Maisu