Kolekcja Blue to projekty stworzone z myślą o codziennym noszeniu. Dobre kroje i materiały gwarantują wygodę. Tym razem Adidas postawił na stonowane barwy, w zamian pozwalając sobie na zabawę krojem i materiałem.

Królują wzory. Ciapki i cętki pojawiają się niemal we wszystkich propozycjach. Kroje klasycznych elementów garderoby takich jak koszule czy pulowery wzbogacono ciekawymi rozwiązaniami, w kolekcji widać zabawę geometrią np. t-shirty z wybrakowanym materiałem na ramionach. Widać też w projektach duży wpływ stylu retro sprzed 20-30 lat: casualowy streetwear z lat 90. czyli proste formy, geometryczne wzory, obuwie retro-running tworzą zestawienia inspirowane tamtymi latami.

W kolekcji pojawiły się modele butów, w których 20 lat temu biegali profesjonalni biegacze. Dziś żaden profesjonalista nie skorzystałby z takich butów na zawodach wysokiej rangi, ale każdy, kto szuka wygodnych, modnych, miejskich sneakersów, powinien wziąć te modele pod uwagę.

Nosi się je nie tylko do sportowych zestawień, ale również do eleganckich stylizacji. Te buty pojawiają się także w wersja z charakterystycznym dla całej kolekcji printem cętko-ciapek.

Kolekcja Adidas blue, moda męska, adidasfot. Adidas

Kolekcje są dostępne w wybranych salonach adidas Originals oraz sklepach adidas.

Warszawa, CH Arkadia ?Worldbox?, CH Złote Tarasy, CH Galeria Mokotów

Kraków, Bonarka City Center

Łódź, Manufaktura

Poznań, Stary Browar