- Naszą główną inspiracją jest miasto, sztuka, muzyka i jazda na deskorolce. Turbokolor to klasyczny miejski styl, podniesiony do rangi mody. Można to nazwać stylem streetwear, modą ulicy, albo czymkolwiek chcesz - mówią o swojej marce jej twórcy.

Odzież Turbokoloru szyta jest w Polsce, z tkanin naturalnych, ale także zaawansowanych technologicznie, np. z mikrofibry. Niektóre projekty powstają we współpracy z zagranicznymi artystami. Turbokolor wychodzi też poza Polskę. Jest obecny w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Austrii, na Słowacji i Białorusi. Firma wystawiała się także na targach odzieżowych w Las Vegas.

Koniec zimy to świetny moment, żeby zrobić zakupy - jesienno-zimowe kolekcje są przecenione, ale wciąż znajdziecie w nich wiele ciekawych ubrań, które doskonale sprawdzą się także wiosną. Jeśli właśnie w takich swobodnych, wygodnych dobrze uszytych ciuchach miejskich czujecie się najlepiej - zajrzyjcie na stronę Turbokolor.com.

Aktualnie w ofercie znajdziecie np. kilka bardzo fajnych miejskich kurtek typu ?multi-purpose?, czyli takich, które sprawdzą się zarówno narzucone na t-shirt i jako ubrane na bluzę.

Kurtka z kolekcji Turbokolor, moda męska, kurtkifot. Turbokolor